Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elmondjam neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki hogy mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Beleszerettem az exem legjobb barátjába.Minden megvan benne amit egy férfiben keresek. Idő közben viszont kialakult köztünk egy baráti kapcsolat, és nehezen áldoznám be. Az exemmel is barátok maradtunk,sokat számít neki a boldogságom, de őt sem szeretném megbántani. Viszont úgy érzem sosem voltam még ennyire szerelmes.

2020. jún. 3. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen hoz valahogy a tudtára. Próbálkozhatsz valami óvatosabb taktikával olyan romantikus/érzelmesebb helyzetek kialakításával, ahol könnyebb tisztázni az érzéseket.


Ha az exeddel már nem éreztek egymás iránt semmit, akkor szerinem ezzzel nem fogod megbántani, legfeljebb kicsit fura lesz a dolog.

2020. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az exem legjobb barátjával vagyok együtt, már 2 boldog éve.

Az exemmel egy pokol volt a kapcsolat, 2x voltunk együtt 2x szakított ő velem.

Gondoltam akkor már csaktán nem baj, ha a legjobb barátja karjai között leltem a boldogságra😄

19/L

2020. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad a logikát a válaszodban. Ha az exed valóban azt akarja, hogy "boldog légy" akkor nem számít, hogy leszel az. Ha te minden áron úgy érzed ő az akkor ez már ne hátráltasson, hogy az ő barátja. Biztos kényelmetlen lessz, de végsősoron ő az exed és ez már úgymond a múlt. Ha értelmesek vagytok tudni fogjátok kezelni. Hajrá !
2020. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, megfogadom a tanácsokat!
2020. jún. 5. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!