Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek túlreagálom ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom ezt a dolgot vagy mizu van ezzel a szituval?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már 3 hete együtt vagyunk, előtte 2,5 hónapig kijártunk beszélgetni, találkozgatni, de sajnos még mindig csak itt járunk, úgy, hogy már összejöttünk. Többször is megkérdeztem már, hogy átjön-e filmezni, bemutatnám a szüleimnek, stb., csak a normális dolgok, de Ő mindig azt mondta, hogy ez majd jön random, és hogy nem szeretne erről beszélni előre, majd csak úgy jön ez magától.

2020. jún. 7. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Korotok?

Lehet, hogy a lány, még nem áll rá készen, vagy nem akar átmenni hozzátok, mivel még nincs rá felkészülve. Az is lehet, hogy Te vagy neki az első barátja így kicsi még fél, nem mer csak úgy megcsókolni vagy átmenni hozzád, ahol esetleg több is lehetne

2020. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk, csókolóztunk is már sokszor, volt előttem 2 barátja.
2020. jún. 7. 20:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, akkor szerintem magamból kiindulva nem akarja elsietetni a dolgot vagy nem gondolja annyira komolyan ezt a kapcsolatot.

Vagy én nem tudom a legbiztosabb az, ha megkérdezed tőle

2020. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Remélem az első inkább, mondta azt is hogy fél kicsit, szóval 100% hogy az, csak azt hittem nagyobb a baj, köszönöm a válaszod.
2020. jún. 7. 20:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen:)
2020. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az előző kapcsolataiban ezek a dolgok spontán jöttek, ezt szokta meg, ehhez ragaszkodik...
2020. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk teljesen máshogy alakult az életem, nem annyira szokványos módon jöttünk össze a barátommal, de egy “átlagos” kapcsolatban én is korainak tartanám még a “hazaviszem úgy, hogy a szüleim is otthon vannak” dolgot, sőt 3 hét után lehet, hogy egy szimpla bemutatást is. Ha szűz, a szextől is félhet, ha nem voltak tartósak a kapcsolatai, talán attól is, hogy nem mer még a szüleidnek bemutatkozni stb.
2020. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt ne ma randomon van a hangsúlx, hanem egyszerűen korainak érzi, vagy szégyenlős, fél a a szüleidtől. De inkább előbbi, hagyja neki időt, hogy még jobban megismerjen. Lehet, hogy ő úgy gondolja, hogy az már egy komoly elköteleződés, ha bemutatkozik a szüleidnek, s ezt még korainak érzi. Kicsit lazulj le a kérdésről sztem. :-)
2020. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, elnézést a sok elütésért!
2020. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét, kedvesek Vagytok!
2020. jún. 7. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!