Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy sok lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok lány az alapján választ barátot, hogy hány követője van a fiúnak instán?

Figyelt kérdés

És nem instaribikre gondolok, hanem gyakran normális lányoknak is ez számít. Például ismerek egy srácot, akinek 624 követője van és egy csomó lánynak emiatt bejön. Ez csak nekem tűnik furcsának?

16/F



2020. jún. 14. 19:41
A kérdező szavazást indított:
Számít, hogy egy fiúnak hány követője van instán.
Nem számít, hogy egy fiúnak hány követője van instán.
51 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Pont a követők száma miatt jön be nekik? Ez nekem gyanús, ha tényleg normális lányokról van szó...
2020. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ummm.. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de... Nem sok normális lányt ismerhetsz
2020. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1: onnan tudom, hogy meghallottam, hogy áradoztak róla, hogy ő mekkora influencer meg minden.

#2: pedig az én ismeretségi körömben még ők a legnormálisabbak...

2020. jún. 14. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Én nem hallottam róla, hogy ez számítana. Szerintem csak poénnak mondják. A hatszáz valahány követő nem olyan nagy cucc instán, amire csak úgy megérné rácuppanni. Legalábbis szerintem
2020. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3: nem, éppen ez az, hogy komolyan mondják. Először én is azt hittem, hogy csak vicc, de nem....
2020. jún. 14. 21:22
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem számít, nekem még kevésbé is jönne be, mivel azt jelentené folyton posztolgat, rengeteg lány követi...
2020. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Az én ismeretségi körömben senkitől nem hallottam hogy neki ez mérvadó lenne, pedig nem vagyok egy szobában gubbasztós típus, tegát vannak haverjaim, fiúk is, lányok is, és nyilván mindenkinek vannak bizonyos elvárásai, de ezt még senkitől nem hallottam.
2020. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Aki ez alapján választ fiút az nem lány hanem kislány. Nem érdemes ilyen emberekkel szóba állni, az értékrendje egy ilyen embernek nincs a helyén és most szépen fogalmaztam. 20/f
2020. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy én vagyok furán beallitva vagy ők. Engem nem izgat hogy kinek hány követője van. Ha nagyon néznem kell akkor inkább taszít ha sok követője van a crushomnak mert nagyobb valosznisege szerintem hogy ontelt és nem hűséges.De semmiképp nem fog csak valaki azért érdekelni mert uhh neki van 1k követője O.O 16/l
2020. júl. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem is taszít, ha valakinek sok követője van, és hogy egyáltalán törődik azzal, hogy hány követője van. Nem vagyok az a posztolgatós típus, soha az életben nem is csináltam egy szelfit se, és nem is tervezek. Ha meg a fiú posztolgat magáról, akkor nem tudok már rá ugyanúgy nézni.


16/L

2020. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!