Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kerüljek közelebb egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közelebb egy lányhoz?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, eddig egyszer találkoztunk(barátilag, egy másik barátnőm társaságában) és nagyon tetszik nekem, nemsokára megint találkozunk, de múltkor is mikor kettesben maradtunk csak csöndben ültünk. Miről beszéljek vele, hogyan ismerjem meg jobban? (Amúgy eléggé bízik bennem) Tudom, hogy lehet csak fellángolás, de mindenképp szeretnék közelebb kerülni hozzá. A másik probléma, hogy neki jó ideje nagyon tetszik valami lány... azért szeretnék próbálkozni. Köszi a segítséget!

L



2020. jún. 15. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek is, ne görcsölj rá, ha beszélni kell vele


Amúgy általános dolgokról elkezdesz vele beszélni, aztán annyi, pl.. ugye köszöntök egymásnak, azután egy hogy vagy, időtől függően milyen napod/reggeled volt, remélem érted, alapokkal kell elkezdeni :D

2020. jún. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha tenyleg úgy erzed van esély ra, hogy kozelebbrol megismerjetek egymast és netalan kuld jeleket..nem art próbálkozni. Nem kell túl tolni, a legegyszerűbb dolgokból is kiderítheted. Pl: kerüli a szemkontaktust beszed kozben..nevet az apro vicceiden is. Egy lány szereti, ha dicserik. Szereti a torodest, a figyelmet és ha úgy alakul hívd el valahová.
2020. jún. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nagyon jól sikerült, tudtunk kettesben beszélgetni és nagyon aranyos volt. ^^
2020. jún. 21. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!