Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kerüljek egy kicsit...

Hogyan kerüljek egy kicsit közelebb a lányhoz? (Fontos Lent)

Figyelt kérdés
Na szóval tetszik egy lány. Rendszeresen beszélgetünk + ha találkozunk akkor is köszönünk váltunk pár szót.. De messengeren már ő is ír szépeket.. Pl tegnap volt a szülinapom azt írta hogy szia drága.. Meg ha megkérdezték tőle az osztálytársaim hogy be e jövök neki akkor azt mondta hogy igen.. Szóval hoy kerüljek kicsit közelebb hozzá? :)

2017. dec. 10. 08:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha beszélgettek személyesen is + ezt hallod vissza, hogy tetszel neki az tök jó! Szerintem hívd el valahová, menjetek el karácsonyi vásárba vagy moziba vagy sütizni, most annyi program van! Karácsonyra lepd meg valami helyes kis aprósággal..

35N

2017. dec. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

A lenyeges info itt h mar a lany ki is mondta ugy h velhetoen azzal a cellal h hozzad visszajusson az info h bejossz neki. Szoval ez a legjonnyebb eset, gyakorlatilag csak meg kell tenned par konnyu lepest es ossze is jottok, kb akkor tudod csak elrontani ha allati nagy looser vagy.

Hogy mit tegyel most: fejezd ki egyre nyíltabban/direktebb módon h bejon neked. Ez egy olyan dolog amiert igazabol egyebkent soha nem kell h 'bocsanatot kerj' a vilag leg termeszetesebb dolga h egy ferfinak bejon egy no, ez a legkomolyabb, meg akkor is vegtelenul terszik nekik ha egyebkent foglaltak, nem vagy az esetuk stb.

Szoval nyugodtan kezdemenyezz flort gesztusokkal, szemezes, bizonyos kommunakacios helyzetben kacsintas, mosoly stb ezek utan flortolj vele (erre itt nyilvan nincs hely h errol reszletesen irjak) majd egyszeruen hiv el beszelgetni, setalni, vmit megenni v meginni. Fontos h ertse h nem haverkodni akarsz hanem ő bejon neked mint no, erre az elejetol fogva figyelni kell ( itt most igazabol egy rovid osszefoglalot irok)

Amikor talalkoztok akk o ezt azert teszi veled mert bejossz neki es jol kommunikaltad h o is neked, ezek utan meg kell csokolnod. Pl ha mar "benne van a levegoben" h bejotok egymasnak, siman megkerdezheted kicsit provokativ/flörtölős stílusban h bejossz e neki, igen valasz eseten egesz nyugodtan megkerdezheted h szerinte ő bejon e neked, itt mind1 mit mond ha mar neki te bejossz akkor csokold meg miutan o elmondta a kerdesre a valaszt, v teremts jobalkalmat pl egy buliban hivd el beszelgetni es ott kapd le.

2017. dec. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor talalkoztok akk o ezt azert teszi veled mert bejossz neki es jol kommunikaltad h o is neked, ezek utan meg kell csokolnod. Pl ha mar "benne van a levegoben" h bejotok egymasnak, siman megkerdezheted kicsit provokativ/flörtölős stílusban h bejossz e neki, igen valasz eseten egesz nyugodtan megkerdezheted h szerinte ő bejon e neked, itt mind1 mit mond ha mar neki te bejossz akkor csokold meg miutan o elmondta a kerdesre a valaszt, v teremts jobalkalmat pl egy buliban hivd el beszelgetni es ott kapd le."


Ne írj már neki ilyen hülyeségeket, hogy kérdezze meg hogy bejön-e a lánynak. Ilyeneket egy lúzer csinál. Jó, hogy nem kérdőívet töltetsz ki vele.

Meg ez a "kapd le"..."meg kell csókolnod".... mik ezek a baromságok, te hány éves vagy? Szerinted attól tudja az egyik, hogy bejön a másiknak, hogy "lekapja"? Nem, az már a végeredmény, aminek semmi köze a közelebb kerüléshez.

35N

2017. dec. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Csajozás :.. 1
2017. dec. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te is írj neki szépeket. Hívd el valahova.
2017. dec. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ááhhh, ha drágáznak a semmire, akkor ott gebasz van a háttérben...drága lesz ez neked a végén...


...meghívhattad volna szülinapodra vagy utó-szülinapira...

2017. dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő tudja hogy én nekem bejön.. Meg persze írok neki szépeket :) Csak az a gond hogy nem tudom 100% hogy be e jovok neki :)
2017. dec. 10. 11:16
 8/12 anonim ***** válasza:

A második vagyok#


Az első (35N-es) íronak üzenem, h ne kezdjen el pls fikázni, (en se fikázom amit írt szándékosan pedig a hatékonysága elég alacsony lenne) ez amit most leírtam egy rommá tesztelt, 99%-ban működő "technika", aki nem hiszi az próbálja ki. Azt h így csokolja meg azt meg arra az esetre írtam ha ezen a ponton elakadása lenne (sokszor ez egy komoly elakadás pont).

Es am ne izgulj kedves 35N nem ovodás vagyok és pontosan tudom h miről beszélek :)

A kérdezőnek: ha még mind ezek után sem elég egyértelmű neked h bejössz e neki, akkor amint már írtam, direkt/közvetlen (= egyértelmű, a forró kását nem kerülgető) stílusra kell váltani. Majd rájössz (ha még nem) h egyébként is ez a legjobb módszer. Neked is jobb ha kiderül h akara e veled közelebbről megismerkedni a leányzó, nem? Az még em macsó, inkább férfias h ha kifejezed, sőt meg is mondod neki (persze nagyon nem mind1 h mikor, milyen szituációban, milyen előzmények után) h igen is ő bejön neked. De így ah leírtad elég kicsi az esélye h nem fog 1ből ráharapni, ezért is írtam h MEG KELL tenned a következő lépst, hiszen ettől is csak még vonzobb és férfiasabb leszel a szemében. Ellenkező esetben viszont csőkkenteni fogod a vonzalmat (ha ő várja h lépj d te muja losserként viselkedsz)

2017. dec. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Helyesbítek mert most ujra olvastam amit a kérdező kiírt előzményeket: amit a 35N-es kiírta az elején az is működne azért. Hiszen a csajszi már eléggé vonzódi khozzád.
2017. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És hogyan kérdezzem meg tőle hogy be e jövök neki hogy ne legyen túl rámenős meg parasztos? :)
2017. dec. 10. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!