Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezhetnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezhetnék beszélgetést egy lánnyal?

Figyelt kérdés
A lány, aki tetszik, velem egy iskolába jár. Csak látásból ismerem, de szeretnék vele beszélgetni, hogy közelebb kerüljek hozzá. Hogyan, milyen alkalomkor menjek oda hozzá? És miről kezdjek vele beszélgetni?

2020. jún. 22. 11:52
 1/3 Thispain ***** válasza:
100%
Én egyszer úgy kezdeményeztem beszélgetést egy lánnyal, hogy feltettem neki egy kérdést azzal kapcsolatban, amit éppen csinált.
2020. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Kezdésnek egy egyszerű köszönést javaslok lásd.: Szia; Hali stb. A "mi újság" vagy a "hogy vagy" is jó folytatásnak.

Szerintem csak simán kezdj el vele beszélgetni, hogy mi a terve a hétre a nyárra. Ha tudsz valami programot (pl: buli, sport, strand stb) Akkor kérdezd meg h van e kedve elmenni. Ne húzd el, mert akkor nem vesz komolyan. Légy kreatív. Próbálj valami olyan programot találni ami szerinted érdekelheti e. Esetleg csak simán kérdezd meg hogy randizna e veled. Ha nem akkor nem. Legalább tudod h nem fog semmi több lenni.

2020. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Az jó ötlet, ha olyanról kérdezel amit éppen csinál.

De szerintem ne kezd el úgy a beszélgetést, hogy "mizu? mi újság?" , ha még egyáltalán nem ismered. Semmikép se kezdj el vele úgy beszélni, ha közben ott vannak a barátai. Szerintem a legjobb az, ha egyedül van akkor odamész hozzá, köszönsz, mondhatod pl. hogy épp unatkozol, nincs mit csinálnod és van-e kedve beszélgetni veled, ráér-e.

17l

2020. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!