Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdeményezhetnék Vele...

Hogyan kezdeményezhetnék Vele élőbe igy beszélgetést?

Figyelt kérdés
Néhány hete nagyon leoltott egy jó lányhaverom és iszonyatosan összevesztünk,(nem hogy jó volt, ő volt az egyik legjobb haverom) Miattam történt a dolog, és annyira megharagudott hogy több mint egy hétig rám se nézett. A bökkenő ott van, hogy állandóan facebookon beszéltük élőbe soha. Amikor összevesztünk, azt is mondta, hogy addig haggyam, amég élőbe nem leszek képes hozzászolni, mert szegény akkor szakitott a pasijával, és egy iszonyatosan jó haverja rohadt pofátlanul átverte. Én viszont akkora egy idióta voltam, hogy én is elkezdtem Neki hisztizni, féltékenység miatt (Iszonyatosan féltékeny tipus vagyok, emiatt vesztettem el egyszer egy lányt, akibe iszonyatosan szerelmes voltam) és ezen akadt ki annyira, hogy mondta, hogy ne szoljak hozzá addig, amíg élőbe nem leszek képes Vele beszélgetni. Azóta elég sok hét eltelt, és már azért hajlandó velem fb-n is beszélni, és látom rajta a valóságba is a megbocsájtást. De teljesen igaza volt, és élőbe szeretnék Vele beszélgetni, csak nem tudom ,hogy ezek után hogyan szoljak hozzá, és mivel tudnék egy hosszú beszélgetést kezdeményezni! Nekem nagyon fontos az a lány, mert egy kincs, akiből ma nagyon kevés van, és nekem fontos hogy mit gondol. Néhány honappal ezelőtt én is szintén a legjobb haverja voltam, és emiatt nagyon fáj.. Meg van egy másik bökkenő, a legjobb barátnője mindig ott van mellette és kölcsönösen utáljuk egymást. Igaz mondta nekem, hogy elküldi ha kell :/ De nagyon szépen kérem a segítségeteket, mit tehetnék , mert nekem nagyon fontos az a lány, a mai világban egy ritka kincs, és szinte bármit megtennék, hogy ujra olyan haverok legyünk mint régen, és tudjak Vele, (meg ugy általába lányokkal) beszélgetést kezdeményezni!
2015. febr. 6. 18:47
 1/1 anonim válasza:
ha beszélgettek facebookon, akkor beszéld meg vele, hogy találkozzatok sulin kívül.(már ha iskolás vagy) Biztos megérti, hogy nem akarsz a barátnője jelenlétében odamenni hozzá, ha ilyen jóban vagytok :)
2015. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!