Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az,hogy nem érzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy nem érzek szerelmet a partnereim iránt?

Figyelt kérdés
Sem az exembe nem voltam szerelmes,sem a mostani fiúba nem vagyok akivel alakul a dolog,randizgatunk stb.Egyszerűen nem érzek irántuk szerelmet.Ti mindig szerelmet éreztek mikor össze jöttök valakivel? Hiába próbálkozok beléjük szeretni,nem megy.Míg nem járunk, be jönnek ha össze jövünk, akkor sem tudok többer érezni
2020. jún. 24. 18:54
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
100%
Bonyolultnak tűnhet, pedig a válasz egyszerű. Rossz emberekkel randizol/jössz össze.
2020. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltál már szerelmes? Ha igen, akkor semmi extra, az ember életében igazán csak 2-3 alkalommal lesz szerelmes. Egyáltalán nem kötelező párkapcsolatban lenni. A szerelem ritkán jön, de olyankor nem árt, ha nem foglalt az ember.
2020. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen voltam már szerelmes,de mindig olyanokba voltam,akiket nem kaphattam meg.

Tipikus😂

2020. jún. 24. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
10 srác is bejöhet egyszerre, de ez nem azt jelenti, hogy beléjük is szeretsz. Ha szerelmet, normális kapcsolatot akarsz, akkor ne gyere rögtön össze azzal, aki tetszik. Először ismerd meg, teljen el annyi idő, hogy többet érezz szimpla tetszésnél. Értelme nincs az üres kapcsolatoknak, pláne, ha már téged is zavar.
2020. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!