Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fordult már elő olyan veled,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő olyan veled, hogy tetszettél valakinek, aki neked nem? Hogyan adtad ezt tudtára?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Sose volt még ilyen... (Nem tudom, sírjak vagy nevessek xd) De ha lenne, nyilván valahogy finoman elutasítanám, nem akarnám megbántani.
2020. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik legjobb barátommal vagyunk most ebben a helyzetben.

Sok évi (elvileg) szimpla barátság után kezdett többet érezni irántam és sajnos ezek az érzelmei viszonzatlanok. Vele könnyebb dolgom volt, leültünk beszélni és szerencsére megértette/elfogadta, viszont amikor az egyik évfolyamtársam mászott rám, sokkal nehezebb helyzetbe kerültem, hiszen vele nem tudnék olyan őszintén beszélni, mint egy olyan emberrel, aki évek óta ismer, ráadásul ezt a gyereket (minden igyekezetem ellenére) nem is kedvelem, formaiságból meg nem akarom felajánlani, hogy legyünk barátok, legyünk jóban stb...

Neki elmagyaráztam, hogy a jelenlegi helyzetemben nem lenne kapacitásom egy barátra, de később sem szeretnék tőle sok mindent. Úgy, ahogy megértette (bár nem szívesen), de azért a mai napig van, hogy rám akaszkodik.

2020. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul és érthetően: bocsi, nem látok közös jövőt, nem egymást keressük, szia!


És ennyi!


A korrekt egyenes beszéd a legjobb és inkább pár pillanatnyi kellemetlenség, mint beleugrás egy xar kapcsolatba aztán hosszú ideig szívni vele.

2020. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokszor.. De nyilván olyan is volt aki nekem tetszett és őt nem érdekeltem.

Egyenesen megmondtam, hogy nem látok bennünk potenciált, vagy hogy csak barátilag szeretem.. Ilyenkor jobb egyenesen megmondani és gyorsan letépni a sebtapaszt.. inkább ne áltasd meg hitegesd a másikat mert az sosem vezet jóra.

2020. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Na ez velem pont MOST történik meg! Egyszerűen nagyon jófej, meg kedves, haver, de igen. Ez a varázsszó: HAVER! Egyszerűen nem tudnék rá úgy tekinteni, mint egy szerelmes pár, ugyanakkor szeretném, ha barátok maradnánk... Remélem összejön az elutasítás, csak nem tudom, mikor mondjam meg neki... :,( Bezzeg aki valaha nekem tetszett, szerelmes voltam belé, ők sose szerettek viszont... (forever alone :,( xd)
2020. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha magától nem jön rá, akkor kinyitom a pofámat és elmondom. Miért, még mit lehet csinálni?
2020. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na velem egyszer fordult elő, és az egyetlen eset is, amikor valakinek bejöttem. Minden reggel a csajjal mentem a suliba, de jó is volt, mert mindig jókat beszélgettünk, néha suliból is együtt mentünk. Nem tudtam elképzelni vele a kapcsolatot (nem súly, magasság, vagy ilyenek miatt), szimplán barátként többet nem akartam tőle. És most már látom, hogy egy sz*rdarab voltam, mert észre se vettem, hogy tetszik nekem, én meg neki panaszkodtam, ha egy csaj nem akart semmit. Úgy lett vége, hogy a kiszemeltem előtt ölelgetett meg minden, ilyen barátnősen, én meg megint sz*r voltam és szó nélkül otthagytam. Ma már bánom, hogy nem beszéltem meg vele, mert alapból jó barátom volt
2020. jún. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem ez régen történt, vagy 3 éve, körülbelül.

Volt egy fiú, aki a bátyjám egyik haverja volt. Idősebb, mint én, jóval, 8 év van köztünk. Szerelmes volt belém, elmondta, én pedig mondtam neki, hogy neharagudj, de én nem így érzek.


Most pedig én vagyok szerelmes belé, szóval fordult a kocka, megszívtam.

2020. júl. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tetszettem egy számomra egyáltalán nem vonzó lánynak. Német nyelvtanfolyamra jártam... Többször éreztette velem, hogy bejövök neki. Nem akartam megbántani, egyszerűen csak minimálisra vettem vele mindenféle kommunikációt.


F

2020. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!