Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha tetszettem balakinek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszettem balakinek, annak még tudok újra tetszeni? Pl úgy, hogy nem mutatja ki?

Figyelt kérdés

Veletek már volt olyan hogy tetszett valaki de neki más tetszett így próbáltatok offolni de utána mégis tetszett nektek,vagyis még mindig,de nem akartátok neki kimutatni mert mikor nektek tetszett,akkor neki éppen más tetszett?Hogyan takartátok az érzésetekket,mikor már tudtátok hogy ti is tetszetek az illetőnek?Akkor legbellül nem örültetek annak hogy aki nektek tetszett/tetszik annak ti is tetszetek?Vagy inkább haragudtatok rá,hogy bezzeg akkor már kelletek neki,mert nem tetszett neki a másik személy?


Válaszaitokat nagyon szépen köszönöm!És bocsánat ha nem nagyon értelmesen írtam!Nemet is írjatok légyszíves!



2019. ápr. 5. 18:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Negaragudjazom a helyes írási hibákért!
2019. ápr. 5. 18:49
 2/5 A kérdező kommentje:
*vagy haragudtatok rá,hogy akkor már tetszetek neki,mikor a másik illető már nem!
2019. ápr. 5. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen lehet újra tetszeni...


Csak annyi, hogy ha mégis tetszik neked, ne zavatj el őt, mert különben azt fogja tudni, hogy a vonat elment.

2019. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2019. ápr. 5. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valakinek az elején nem tetszel, nem vonzod, utána sem fogsz neki igazán tetszeni.Legfeljebb akkor mutatja képmutatóan hogy tetszel neki,ha már az aki neki tetszett dobta.Keres valakit hogy legyen mellette valaki.
2019. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!