Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek keressek mást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek keressek mást?

Figyelt kérdés

Van egy sracc aki tetszik. Valószínű bejövök neki. Ez ilyen kölcsönös crusholas de kozben csak haverok vagyunk mivel nem akarjuk elrontani a baratsagunkat. Folyamatosan poénból toljuk egymásnak a flortoket es mindig próbál segiteni nekem. Mindig keressük egymás társaságát, de kijelentette h nem tudja elképzelni h egyutt vagyunk es ezzel en is igy vagyok. Nekem fontos hogy legyen egy jo beszélgeto partnerem viszont vele annyira nem megy ez a fesztelen story mesélés es egyéb dolgokról eldumalgatas... Nem is tudom miert pedig nagyon rokonlelkek vagyunk. Szeretnek vele jobban beszélgetni de egyszeruen ha véletlenül kettesben maradunk nem jon a téma es csak a kínos csönd marad vagy egy ujabb ártatlan flort. Ha ott vannak velünk a barátaink akkor jobban elvagyunk.

A sracc legjobb haverjaval jobban elbeszelgetek mint vele mert a barátja egy csomo storyt mesél es mindig van mire figyelnem. De vele meg nem tudok.

Komolyan nem tudom mi tevo legyek!! Ha tudtok valami tanácsot adni azt nagyon megkoszonnem..



2020. jún. 30. 12:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom a fokerdes az nagyon nem illik a szoveghez ezt igy utólag vettem eszre... Ugyhogy kérlek hagyjátok figyelmenkivul mivel nem nagyon akarok mast keresni es nem is tudnék :"3
2020. jún. 30. 12:26
 2/10 anonim ***** válasza:

Hááát... Ahogy elolvastam nekem kicsit ellentmondanak az "érveid". Szóval nem tudsz vele olyan jól elbeszélgetni, de mégis keresitek egymás társaságát. Tök szuper. Lehet ha kettesben maradtok akkor zavarban lesztek talán? Hogy szokott viselkedni veled kettesben vs amikor a barátaitokkal vagytok?

Ha például kettesbe nem nagyon megy a beszélgetés én hagynám a dolgot.

Plusz másik fontos kérdés, hány évesek vagytok?

2020. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg mindketten izgultok olyankor és azért nincs rendes beszélgetés. El kellene kezdeni egy témát és akkor nagyobb esély van a sztorikra is, de ha csak a másiktól várod hogy szórakoztasson (konkrétan leírod hogy a haverja annyit dumál, hogy van mire figyelned), abból nem lesz semmi. Hát figyelj akkor arra, hogy azzal kezdj el beszélni aki tetszik, bármiről.


Hobbik vagy suli a legegyszerűbb, itt a nyár, lehet a tervekről is vagy nyári történetekről, utazásról, nyaralási elképzelésekről, hülyeségekről amiket eddig csinált, akármi. Mik érdekelnek téged? Kérdezz róluk tőle, hogy ő próbálta-e már vagy hasonló. Csináljatok ketten közös programot, hogy legyen saját élményetek ahol van teretek megnyílni és emlék lesz belőle, amiről tudtok beszélni. Egy tevékenységet, ami alapból megadja a témát (pl. nem tudom, elmentek bringázni vagy sétáltok egyet egy szép helyen). Ez a folyton haveron lógás nem fog vinni sehova.


Ha azok után se lehet vele beszélni hogy felhozol témákat, akkor ez van, nem tudsz mit csinálni - megtetted amit lehet, ő nem veszi ki a részét belőle, úgyhogy ez van. Annak viszont nincs értelme hogy szótlanul ültök ott mint a befőtt anélkül, hogy bármit tennél ellene (ugyanúgy részese vagy a beszélgetésnek mint ő, tehát ugyanúgy hibás vagy abban hogy kínos csend van).

2020. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudjuk egymasrol h osztálytársak leszünk jövőre,

még csak most megyunk gimibe ugyhogy eleg fiatalok vagyunk es meg 5 évig egy osztályba fogunk járni ugyhogy nem akarok semmit elrontani.

Szinte minden nap elmegyünk deszkazni a városba 4 esben, de sokszor van mikor valamiért felrevonulunk es en őszintén nagyon zavarba vagyok es cringe páros vagyunk xd legtöbbször ezzel szoktunk hulyeskedni.

Igen ez a kínos csend szerintem azert van mert mindkettonk zavarban van ha jol vettem eszre :'3

Remelem CSAK ez az oka hogy egyenlőre nem tudunk meg fesztelenul dumálni, raadasul en szoktam kezdeményezni a storyzasg szoval gazban vagyok.

Amugy koszi sraccok nem tudjatok ezzel mennyit segitettetek komolyan *-*!!!

2020. jún. 30. 23:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Néha használj írásjeleket is. Nameg "sracc". Broáf az írásod, igényteken.
2020. júl. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

07:34 ami azt illeti te is megtanulhatnál irni... Mit vársz mit írjak, talan az jobban tetszene, hogy "ifjabb hímivarszervel megáldott velem egyidős emberi lény"?

Bocsáss meg, de az hogy nem mindig irok irasjeleket az az en dolgom. Nekem igy kényelmes.

Kérlek ne haragudj, hogy nem tettem eleget az igenyeidnek!! Máskor nem fordul elő!

Amennyiben nem a feltett kérdésemre szeretnél válaszolni, kérlek ne köss bele értelmetlen dolgokba, ami senkit nem erdekel es te sem leszel tole tobb!

Köszönöm

2020. júl. 1. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:
"Sracc", ilyen szó nem létezik. Maximum srác, de az, hogy ez neked le sem esik, mutat valamit az IQ-ddal kapcsolatban.
2020. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az írásjelek hiánya pedig csak az igénytelenségedet bizonyítja.
2020. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Komolyan nem esett le még eddig, hogy erre az oldalra azert jonnek az emberek hogy kérdéseket tegyenek fel es válaszoljanak meg, nem azert, hogy belekossenek apró hibakba mert okosnak akarnak tűnni es akarnak valamit érni. Ne haragudj de nevetséges hogy csak ennyit tudtal hozzáfűzni. A mai fiatalok 90% a ékezet nelkul ir mert ugy gyorsabb. Mélységesen sajnalok ha ez zavar egyeseket. Igen, nem jo a helyesirasom. Ez van. Ugyanakkor vannak nálam súlyosabb esetek is... Csak ugy mellékesen.
2020. júl. 1. 21:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy ilyen igénytelenek vagytok, és nem vigyáztok jobban szegény magyar nyelvünkre. Na de majd az első önéletrajz álláskereséskor megtanít helyesen írni.
2020. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!