Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik igaz szerelem 16 évesen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igaz szerelem 16 évesen?

Figyelt kérdés
2020. júl. 10. 01:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok emberről hallottam, aki bedobta a 10-15-20 éves boldog vagy kevésbé boldog házasságát a régi szerelme felbukkanásakor. Azért ha ilyen történik, mindenképp gondolj arra, mi volt az, ami anno a kapcsolatotok végét jelentette
2020. júl. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
13%
Csak akkor létezik, később már a csajok a pénzre meg az anyagi javakra mennek, a pasik meg már át lettek baszva így kiábrándultak az egészből!!
2020. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem létezik, nem sokan, de vannak páran akik 16 évesen már megtalálják a tökéletes párt. Én is 16 évesen jöttem össze párommal, azóta 17 vagyok és igaz még csak fél éve tart de jelenleg vele képzelem el az egész életemet és szerintem ő is velem. Aztán meglátjuk mit hoz a jövő, de remélem összejön és vele élhetek örökké mert el se tudom képzelni magam nélküle.

Példának tudnám mondani Hédinke nevű youtubert aki most asszem 26 éves és 16 éves kora óta van együtt Somával, a barátjával. Imádom őket, ilyen tekintetben ők a példaképeim is :)

17/L

2020. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
#12 rossz tapasztalatod nem általános érvényű.
2020. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezhet. Én több olyan pár ismerek, akik már közel 10 éve együtt vannak, és ilyen korban jöttek össze, de még mindig jól érzik magukat együtt. Nem szabad úgy hozzáállni, hogy egy biztos örökké fog tartani, de az sem jó szerintem, ha már most úgy vagytok vele, hogy egyszer vége lesz, és minden mindegy. Amíg szeretitek egymást, addig semmi akadálya, de ha kezd erőltetett lenni, akkor lehet jobb hagyni. Egyébként megeshet az, hogy tényleg annyira összeilletek, hogy egy életen át is kitartotok egymás mellett
2020. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem életedet terveznéd a pároddal, hanem azt, hogy minőségi legyen az együtt töltött idő és tudjátok egymásnak kedveskedni, akkor nem számít, ha gimi után vége, mert egy remek kapcsolatot tudsz magadénak. Ha gimi után is megmarad, valószínűleg sokáig kitart majd.
2020. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Kornikus00 válasza:
56%
Ponzozzatok, nem érdekel. Csakis tini korba lehet igazi szerelem. Mert idővel a sok csalódástól, és negatív tapasztalattól, már nem olyan a szerelem érzése mint a koraiak. De attól még az is szerelem ugyanúgy, csak fentartásokkal.
2020. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%

Sőt... Szerintem csak 20 alatt lehetsz igazán szerelmes.

Mivel ugye később már közbeszól az agyad is a párválasztásnál. Előtérbe helyeződnek olyan szempontok, amelyek tiniként fel sem merültek, mert még nem akarsz gyereket vagy összeköltözni valakivel.

Szerintem igazán, ösztönösen, szívből szerelmesnek lenni, úgy hogy nem szól bele az értelem, csak gyerekként lehet.

(én legalábbis ezt tapasztaltam, sokan majd lepontoznak, ez van...)

2020. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Kornikus00 válasza:
100%
35 vagyok, de életemben nem voltam olyan szerelmes mint 20 év alatt 3x holott még megse érinthettem az illetőket! Képes lettem volna meghalni értük, Ma már 35 vagyok és soha nem tapasztaltam azt, mint olyan fiatalon.
2020. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak rajtatok múlik, hogy meddig lesztek együtt
2020. júl. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!