Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az egyik osztálytársam, de tudom hogy soha nem fogunk összejönni, mégis mindig rajta jár az eszem. Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Tudom magamról hogy nem vagyok jóképű. Régen jóban voltunk, sokat beszéltünk de már egy ideje semmi, és nem akarok ráírni hogy nincs kedve e beszélgetni mert azt tolakodónak érzem. Egyértelmű hogy soha nem leszünk többek mint távoli barátok, mégis folyamatosan a fejemben van és hiába fogadom el hogy nincs esélyem, mégis ottvan. Hogyan tudnám elfelejteni?
máj. 26. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Elfoglalod magad mással vagy keresel másik nőt! Ki gondolta mi?
máj. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
82%
Majd jön egy másik.
máj. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Elfelejteni akkor fogod, ha megsérül az agyad, de reméljük ilyen nem lesz. Túllépni pedig úgy tudsz rajta, hogy vagy másokkal ismerkedsz, vagy picit magadba szállsz, hobbizol, haverokkal vagy.
máj. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
72%
Az idő mindent meg fog oldani.
máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ráírhatsz, lehetsz ott a közelébe az nem tolakodó.
máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy "régen"? Pár hónap? 3 év? Ha nem olyan régen volt, pl pár hónapja simán ráírhatsz szerintem, ha pl nem összevesztetek vagy haraggal váltatok el
máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elősszöris köszönöm mindenkinek a válaszát!


3) Sokat vagyok haverjaimmal, de valami mindig történik ami ráemlékesztet, így pedig nem tudom kiverni a fejemből.


5) Sokat gondolkodom, hogy odamenjek e hozzá de valamiért még is úgy érzem, hogy zavarom őz, így soha nem merek..


6) Februárban megbántottam akaratom ellenére is, és utána hiába kértem bocsánatot nem akart beszélni, így újra áprilisban írtam neki és akkor megint kibékültünk, beszélgettünk aztán pár hét múlva már megint nem írt, nem jött oda.

máj. 27. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!