Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri továbbra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri továbbra is várni rá? Vagyis még lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés

Jó nyilván a kérdéseimre ti még annyira sem tudhatjátok a választ mint én, mivel nem ismeritek a pontos részleteket. De hátha van valakinek valami jó ötlete. Igazából már annyira reménytelenül kétségbe vagyok esve, hogy ezért is írom ki ide ezt a dolgot.

Van egy osztálytársam aki tetszik nekem KB 1 éve. (akkor találkoztunk először) Néha tök olyan jelek voltak, hogy esetleg van esélyem, de van barátnője. :( Ha jól tudom a kapcsolatuk már több mint 1 éves elvileg nemsokára 1,5 évesek lesznek. Nem igazán tudom hogy milyen minőségű a kapcsolatuk. Aztán most karantén alatt lejárattam magam a srác előtt. És nagyon bánom, de tényleg nagyon nehéz időszakon volt. (családon belüli problémák) És őszintén nem tudom, hogy mit tegyek. Nagyon szomorú vagyok. Van valami ötletetek esetleg? Privátban leírhatok dolgokat sokkal részletesebben is. Szerintetek várják rá még? Vagy mit csináljak? Őszintén már az sem tudom hogy ez szerelem-e vagy csak rajongás? Vagy fene tudja mi ez


2020. júl. 26. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem esetleg leírhatod privátba ha gondolod.

16/F

2020. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne várj rá úgyis van kapcsolata.

Ha most szakítana és össze jönne veled se lenne jó az egész mert pótlék lennél.

2020. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Részleteket nélkül meglehet mondani hogy nem éri meg egyáltalán.
2020. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha kapcsolatban van akkor mit akarsz?
2020. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egyáltalán nem éri meg rá várni, mert egyrészt kapcsolata van, másrészt meg ha szakítana a másik lánnyal, te csak egy játékszer lennél a számára, és végül harmadrészt pedig ha egyszer jönni fog valaki más az életébe, akkor szó nélkül dobni fog.

2020. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, hogy miért nem képesek az emberek felfogni, hogy akinek kapcsolata van, azt hidegen hagyja, hogy mások mit éreznek irántuk. Hiába vársz rá, ha kapcsolatban van, ha szakít sem fogsz bejönni neki hirtelen.
2020. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is leírhatod privátba.. És megpróbálok segíteni. Így a részletek nélkül nem nagyon tudok.valami jeleket mutat?
2020. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!