Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még?

Figyelt kérdés

16 éves voltam, mikor volt az első barátom és ő volt az első szerelmem. Szerelmes voltam belé. Mikor szakítottunk kb. 1 hónapig tartott feldolgozni. Ő összejött egy barátnőmnek gondolt lánnyal, de nem is lényeges. Sosem gondoltam arra, hogy el felejtsem, mert szép emlékeim vannak vele és mégiscsak az első szerelmem volt. Már fiatalon féltem a szerelemtől és csak akkor voltam szerelmes, mikor az akartam lenni. Ha nem simán csak tetszett egy fiú, akkor úsztam az árral "lesz ami lesz". Most 20 éves vagyok 2 éve együtt vagyok valakivel.. Valakivel, aki életében nem gondolta volna hogy komoly kapcsolata lesz és szerelmes lesz egy lányba 30 éves kora előtt:D. Nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást. Úgy ismertük meg egymást, hogy az unokabátyám haverja és én is sokat lógtam az unokabátyámmal, így lehetetlen volt elkerülnünk egymást. "Nagyon helyes fiú, de nem akarok tőle semmit." így voltam vele. De ő máshogy gondolta:D. Barátokból lettünk szerelmesek. Unokabátyám nagyon örült nekünk és még most is. Nem szakadt meg a bandázás.

Nos, az első fiúm még mindig együtt van a barátnőjével. De évek óta már mikor szakitottunk és összejött vele, már akkor is, mikor elmegyünk egymás mellett mindig nézett és azt éreztem, mintha le akarna szólítani. Mikor barátnőjével sétál és én épp barátnőmmel vagy ismerősökkel vagyok, mondják hogy nézett engem. Pár napja a legjobb barátja, aki nekem a rokonom mondta, hogy rólam kérdezgette őt és azt mondta "Szerinted ha adtunk volna még időt egymásnak most is más mellett lennénk?" ez nekem nagyon fura volt, mert nagyon szereti a barátnőjét. Mielőtt jönne valaki avval, hogy "Miért érdekel?" "Párod tud róla?" "Neked ő hiányzik?"


Igen érdekel, mert minden lányt érdekli az ilyen és nem feltétlen azért, mert hiányzik.


Igen tud róla és még beszéltünk is erről.


Nem, nem hiányzik, de ha leszólítana beszélni személyesen, akkor végig hallgatnám. Mert mindenféle ok nélkül szakított velem és utána nagyon sok fájdalmat okozott a szakítás mellett is. Ezért elmondanám neki, hogy nem haragszom, de legyen tisztába mit tett anno.



2020. júl. 28. 02:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fő kérdésedre rátérve: nem szeret. Nem akar szerintem már semmit. Az exek mindigis meg fognak nézni az utcán, ez a mi baráti társaságunkban is így volt/van:D
2020. júl. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Én is gyakran elgondolkozom azon, hogy ha az első kapcsolatom máshogy alakult volna, még együtt lennénk-e vajon, de ettől függetlenül már rég nem érdekel az exem.
2020. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret.


Ha szeretne, akkor most (is) veled lenne.


És ha a nagyapámnak bajsza lenne, akkor ő lenne a nagyanyám.


Az ilyesmi filozofálgatásnak sosincs semmi értelme és inkább örülj, hogy találtál magadnak egy normális társat, aki szeret és akinek örül a környezeted is, ne b.szd el !

2020. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

"És ha a nagyapámnak bajsza lenne, akkor ő lenne a nagyanyám."

Hm. Érdekes fogalmaid vannak a női nemről.

2020. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy szeret de az első szerelem emléke örökre megmarad.
2020. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!