Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdhetnék vele beszélg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdhetnék vele beszélgetést?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A gimimben vagy egy lány, aki már régóta tetszik nekem (szimpatikus külsőleg és belsőleg is). Viszont még soha sem beszélgettem vele. Általában mindig barátnőivel van, szóval az iskolában nem is nagyon lenne alkalmam leszólítani.

Viszont arra gondoltam, hogy ha majd megy haza, akkor egyfelé indulok vele, és megpróbálom majd "elkapni", s kísérletet teszek szóba elegyedni vele.

Miről tudnék vele beszélgetni? Illetve milyen stílusban, hangnemben tegyem? És mi legyen hozzá az első szavam, amit őhozzá intézek?

A váaszokat köszönöm.



2020. júl. 31. 15:07
 1/4 anonim válasza:
100%

A legegyszerűbb beszélgetés téma: Szia, te is az xy iskolába jársz 😂

Egyébként komolyra fordítva a szót. Az alapján amit tudsz a lányról, azok alapján próbálj vele beszélgetni, legyél vicces és mindig legyen beszéd témád, de soha, ismétlem SOHA ne legyél a fiú barátja, a barát zónából nincs ki út. Lehet hogy nem segítettem sokat, de remélem hogy ez a kevés is hasznos volt, és sok sikert :)

2020. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak legyél humoros. Kérdezd meg milyen "napod volt ma a csodás sulinkba" xdd vagy csak hogy milyen napja volt, hogy telt? Mit gondol róla. Messze lakik-e? Mit csinál suli után? Fontos hogy ne legyjél rámenős ne árasz rá sok kérdést egyszerre. Kicsit vidd el a témát a beszélgetésben. A kérdések valahogy kapcsolódjon hozzá vagy hozzád vagy helyhez helyzethez.
2020. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem beszéltetek meg hogy lehet szimpatikus belsore is?Na mindegy. Haza felé menet kapd el mit veszithetsz vele? Menj oda mutatkozz be ha még nem ismeritek rendesen egymást. Kérdezd meg milyen szakra jár hány éves ilyen alap kérdések amiket nem tudsz róla
2020. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Az én anyukám azt mesélte, hogy apukám 1x csak odament hozzá az utcán és azt mondta neki: Tetszel nekem. Hazakísérhetlek? S ő igent mondott. :-)
2020. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!