Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdhetném újra? Egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdhetném újra? Egy hosszú ismeretségből fél évvel ezelőtt lehetett volna valami több, de akkor nem tudtam belekezdeni. Most újra alakulni kezdett, mit tehetek, hogy kimutassam én is szeretném ugyanezt, illetve többet is. (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Öt éve, elsős gimis koromban egy évvel felettem járó srác a semmiből elkezdett köszönni nekem,tudta a nevem a nélkül, hogy egyszer is beszéltünk volna (ami akkor kicsit bizar volt már csak azért is mert, sem népszerű, sem különösebben szép nem vagyok, ami miatt esetleg sokan ismetek volna.)

A lényeg, hogy a gimi alatt "folyosó barátság lett ebből". Tehát ha találkoztunk beszélgettünk, de semmi több. Nekem akkor más tetszett és mivel jeleket sem igazán küldött, így nem is gondoltam rá másként. Aztán miután ő végzett párszor még visszajött az iskolába, pár perces beszélgetések voltak közöttünk csak. Én ezután bekerültem a nagy szallagavató- ballagás- érettségi hármas forgatagába. A szalagavatón a srác is ott volt, mert meghívták. Na ott kezdődött, hogy kicsit másként kezdtem ránézni és ott éreztem hogy részéről is megváltozott valami, mert másként kezelt. Többször megdícsért milyen csinos/ dögös vagyok (mikor melyik illett a ruha jellemzéséhez).

Az afterpartin többször táncoltunk együtt, de semmi több. Akkor még "túl erkölcsös" voltam. (Meg is jegyezte, hogy nem gondolta, ilyen jól táncolok.) Ekkor tájt beszéltünk először facebookon.

Aztán úgy az egész abba maradt nyárig, mikor elhívott engem és a barátnőmet fagyizni. Már nem is emlekszem miért végül ketten beszéltük meg, hogy találkozunk, csak nem ugyanott vártunk és így meghiúsult a találkozó. Csak később gondoltam bele, hogy randi lett-e volna vagy sem. Pár próbálkozás után sem tudtunk később egyeztetni időpontot, és elmúlt a nyár. Ősszel új iskolát kezdtem, ott a másodévesek névsorában megláttam a névét. Mivel elég gyakori a vezeték neve, így egy jót mosolyogtam. Aztán rámírt, hogy látott a sulijában. Szóval igen... Véletlenül egy suliba kerültem vele újra. Ősszel sokat beszélgettünk, egyre több utalást tett, de nekem egyik sem volt elég egyértelmű így vártam mi lesz. Elhív-e valahova, vagy sem.

Aztán (novemberre) szinte mindenhol ott volt, a folyosón az étkezőben. Mivel ekkor család gondjaim voltak szükségem volt térre. Ezt meg is mondtam neki, hogy nem lerázni szeretném, csak ez most nekem sok.

Ezt megértette így télen kevesebbet beszéltünk azt is inkább online. Ez idő alatt sikerül megoldanom a gondjaimat. Tavasszal újra összefutottunk az iskolában, úgyanúgy viselkedtünk mint előtte. Kicsit feszültebb volt, de kissebb jeleket küldött továbbra is. Szóval újra beszélgettünk. Ez többször megismétlődött. Egyszer hazafelé menet futottunk össze és elkísért hazafelé egy jó darabon. Végig jött velem a metró vonalán, felkísért a buszomhoz, megvárta velem. Annak ellenére, hogy közel nem arra felé lakik.

Most viszont mivel ő végzett az iskolában, így a véletlen találkozásnak nem igen van esélye. Illetve szeretnék adni ennek a valaminek egy esélyt, szóval a kezembe venném a dolgot. A sok- sok apró jelből, megjegyzésből úgy érzem tetszem a srácnak. De egyenesen nem szeretnék még rákérdezni, hogy mi a helyzet. Úgy három hete beszéltünk utoljára. Szeretnék írni neki/ találkozni vele. De mégsem akarok sablonosan "Szia! Mizu?"-val nyitni. És félek az ősszel történtek miatt nem mer elhívni, hiába közeledtünk tavasszal megint egymáshoz. Milyen témát tudnék felhozni, amivel lehetőséget adok neki, vagy hogyan tudnám mutatni, hogy szívesen találkoznék vele.

Nekem ezen idő alatt nem volt kapcsolatom, a srácnak sem volt tudomásom szerint komoly kapcsolata, maximum kalandjai. Előre is köszönöm a segítségeteket!

20/L



2018. júl. 16. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy rakás szenvedés meg szerencsétlenkedes volt,amit már nem érdemes tetézni.
2018. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek,szerencsetlenkedés. A reszemről biztos. Szenvedésnek nem mondanám, mert a vele töltött idő nagyon is jó. És ennyi erőfeszítést pedig megér a srác, ritka az a srác akinek nincs onértékelési problémaja így vagy úgy (értsd beképzelt/ önbizalomhiányos) legalábbis én nem sokkal találkozom. Beszédes, nem kell mindent harapófogóval kihúzni belőle, de meg is hallgat, amikor beszélek. És udvarias is és érdeklem így vagy úgy. Szóval megér nekem még egy próbát. Azért köszönöm a választ. :)
2018. júl. 16. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: 5 év erőfeszítést? Aha.
2018. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem. Egyáltalán nem 5 év, mint írtam (igaz) annyi ideje ismerjük egymást, de "maximum" egy éve vehetjük úgy, hogy kerülgetjük egymást.
2018. júl. 16. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne te vallald magadra az újra kezdést. Ő a férfi. Aki mellesleg elég gyáván viselkedett. Egyik sem ér meg ennyit,mondom srácként.
2018. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. Csak sajnálom, hogy parkolópájára küldtem ezt ősszel, bár akkor nem igen tudtam mást tenni. Hát köszönöm a segítségedet. :)
2018. júl. 17. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!