Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rá kérdezzek-e hogy szerelmes-...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá kérdezzek-e hogy szerelmes-e belém?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány akibe szerelmes vagyok 3 éve találkoztunk először amikor elég félős voltam ezért nem sokat beszéltünk de voltunk egy táborban ahol már nem voltam annyira zárkózott így rengeteget beszéltünk, vittem a hátamon, mindig mosolygott, viccelődtünk egymással aztán amikor vége lett a tábornak akkor öleléssel köszöntünk el amit ő kezdeményezett és ráadásul nem csak fél másodpercig tartott. Aztán még aznap rámírt messengeren és azóta is rengeteget beszéltünk. Szóba jött hogy mi legyen a gyereke neve ha lesz én elsütöttem egy ilyen mondatot hogy legyen dános ami rímel a vezetéknevemre és ő azt írta hogy ejjha micsoda komoly gondolatok😂. A kérdés az hogy megkérdezzem e hogy szeret e engem és ha igen akkor ezt hogyan tegyem. A válaszokat előre is nagyon köszönöm🙏.



2020. aug. 3. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2020. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd sétálni, szép helyen, parkban, virágok közt - érzed majd az időt, mikor kell szólni: Szeretsz? (szerintem igen, a leírásod alapján szerelmesek lettetek:)
2020. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kérdezd meg, hanem finoman kezdeményezz nála. Hívd el valahová, akár csak sétálni-beszélgetni-fagyizni, ahogy az előző válaszoló is írta. Aztán amikor érzed az időt, ne kérdezd, hanem lépj, kezdeményezz! Add meg neki a "tartozásod": viszonozd neki azt az ölelést, amit tőle kaptál! A többi pedig onnantól már rátok van bízva... ;)
2020. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne kerdezd meg hanem erezd es eld at a gyonyoru pillanatokat evvel a lánnyal. Nem kell mindent kimondani, izgalmasabb ha csak erzitek.. Amugy latni lehet abbol ahogy rad nez, meg hogy odafigyel rad, ahogy viselkedik veled stb.
2020. aug. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha elhívnám valahova és ott kérdezném meg hogy szeret e akkor félekk attól hogy nem viszonozza és akkor ott állunk és tökre ciki lenne meg minden.De ha pl interneten át kérdezném meg akkor nem lenne annyira gáz a visszautasítás.

szerintetek jó lenne ha megkérdezném így hogy Szia!Lehet kicsit fura kérdés de mit érzel irántam,hogy tekintessz rám?

A válaszokat term most köszi.

Ha össze jövünk vagy lessz valami akkor természetesen itt leírom ha bárkit érdekel hogy mi fog ebből kisülni.

2020. aug. 4. 22:58
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ne kérdezz tőle így semmit. Tényleg jobb élőbe hidd el nem kell félni a visszautasítástól ha meg mégis visszautasít maradtok barátok
2020. aug. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egy ilyen kérdés merült fel hogy mit jósolsz nekem mit írjak?

Valami enyhe célzást pl hosszú életet mellettem vagy valami?

2020. aug. 5. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:

"azt jósolom, hogy találkozni fogunk... vasárnap 17 órakor a szökőkútnál"

(valami ilyesmit írhatnál - és járjatok, majd kialakul, együtt alakítjátok) (kicsit meghatódva emlékeznek ám az idősebbek erre a szép korra, mikor bontakozik egy szerelem, együtt-járás, ez a legszebb időszak az életben)

2020. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!