Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van Egy Csaj Aki nekem teszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Egy Csaj Aki nekem teszik És Már mondtam neki hogy nekem tetszik őőő de akkor meg azt mondta van fiuja. Már azóta eltelt 2év és nem merem mégegyszer megkérdezni tőle. Hogy kérdezzem meg hogy ne legyen égő?

Figyelt kérdés

S-Z-E-R-E-L-E-M

R-A-N-D-I-Z-Á-S



2016. máj. 14. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán mennyire ismeritek egymást? Sokat beszéltek? "Élőben" is?

Hívd el valahova, és mondd neki, hogy ezt a kérdést már régebben feltetted, stb., és kérdezd meg. Sossse tudhatod, amíg nem teszed meg.

Sok sikert!

2016. máj. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi A Válaszod megprobalom
2016. máj. 15. 08:18
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Miért Írsz Így? Nem KEll Minden Szót Nagy Betűvel Kezdeni Csak Az Elsőt A Mondat Elején, Tudtad? Amúgy Kérdezd Meg, És Szerezz Önbizalmat
2016. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én csak vagyok, szóval nekem elhiheted: tényleg csak meg kell kérdezned, hogy eljön-e veled valahova vagy ilyesmi. Rögtön venni fogja a lapot. Lehet, hogy csak arra vár hogy megszólítsd.😃 Szóval hajrá!
2016. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!