Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ráírjak? Ha igen mivel? Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak? Ha igen mivel? Többi lent

Figyelt kérdés

Táborban voltam, ahonnan szerdán jöttem haza. Volt egy fiú aki nagyon tetszett és nem azt mondom hogy magyon sokat beszélgettünk, de többször is. Azon gondolkozok, hogy megérné-e ráírni, vagy hülyeség, mert tudom, hogy nincs veszteni valóm de nem igazán tudom, hogy mi az amivel nem lenne gáz írni neki. Ha valakinek van erre egy bevállt technikája vagy valami jó ötlete, azt nagyon megköszönném, illetve ha ezt látja fiú, akkor megírná légyszi hogy szerinte mennyire lenne kínos csak úgy írni neki?


Előre is köszi a válaszokat



2020. aug. 6. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem írj neki. Végülis vesztenivalód nem nagyon van.
2020. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Jaja, írj rá. Szerintem a fiúk többsége kifejezetten örül, ha ráír egy lány. Szerintem egyáltalán nem kínos, 2020ban már elmúlt dolog, hogy csak a fiúk kezdeményezhetnek.


Hogy mit írj? Ezt neked kell tudnod. (Miről beszéltetek, közös érdeklődési kör, stb) Simán írj rá, hogy Xy vagyok a táborból, és kezdj el vele beszélgetni, mintha mi sem történt volna. Csak természetes, ne parázz rá.

Sok sikert;)

2020. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet már ráírtál azóta de nem olyan régi a kérdés.

Én biztosan ráírnék, egy próbát megér.

Pl: Szia én vagyok xy a táborból.

És akkor már el is kezdtetek beszélgetni.

Írhatod hogy nagyon jó fej volt meg ilyenek :)

2020. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!