Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ráirjak a fiúra? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráirjak a fiúra? Többi lent

Figyelt kérdés
Volt 1 hetes tábor és volt egy fiú aki egyfolytában nézett és ha játszottunk a barátnőmmel pl. Röpiztünk beállt játszani, keveset beszéltünk de így társaságban, ha csapat játék volt és ő volt a csapatkapitány engem beválasztott majd egyik este bekövetet instán, likeolta az összes képem és minden storymat nézi... És ugye a táborban is nekem már fura volt hogy nézett, játszott velem stb. És ugye be is követett, nekem alapból is tetszett. Szerintetek ráirjak?

2020. júl. 4. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy ugye? Fiú szemmel mondom, hogy bejössz neki ;)
2020. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá:)
2020. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Igen írj rá, az ilyen idős fiúk még nem vernek át, de azért 5-ik randi előtt ne légyen ungabunga!
2020. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok
2020. júl. 4. 21:18
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem lenne ciki ráirni? És milyen indokkal írjak neki? Vagy mit írjak neki?
2020. júl. 4. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel bejössz neki így bár mit írhatsz a lábainál fog heverni!


Kérdezd meg hogy érezte magát a táborban?

2020. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott ismerted meg/vetted észre, akkor gyanítom, nem vagytok egy baráti társaságban, vagy legalábbis nem találkoztok napi szinten. Így nincs semmi veszítenivalód, pláne azok alapján, amiket írtál, egyértelműen tetszel neki. Lehet, hogy azért nem írt, mert nem tudta eldönteni, hogy te mit szólsz a közeledéséhez.
2020. júl. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%, hogy bejössz neki irj rá nyugodtan. Az viszont furcsa, hogy a srác ennyire nyilván valóan kimutatja a dolgot de nem mert még rád írni.
2020. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


hátez előfordul, én például eléggé gyáva vagyok

(és valszínüleg látszk nagyon rajtam, hogy tetszik nekem)

2020. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!