Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Idén ismertem meg a gimibe egy srácot aki nagyon tetszik nekem. Osztálytársak vagyunk és sokat beszélgetünk, kb napi szinten irogatunk.Egyik legjobb barátom de már többet érzek iránta. Úgy akarom közölni vele, hogyha visszautasítana akkor valahogy visszatudjam fordítani az egész dolgot. (mondjuk hogy csak vicc volt vagy ilyesmi) Hogy mondjam meg neki?
2020. aug. 6. 19:20
 1/2 Thispain ***** válasza:
63%
"Tegyük fel hipotetikusan, hogy összejövünk..." - Kb. így.
2020. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Szia, lenyűgözől olyan vagy, mint Herkules"


"Sziaaaa, te férfi isten, nem keresel királynőt magad mellé?"


"Sziaaa, régóta már hogy levettél a lábamról. Van most valaki vagy szabad ismerkednem?"


"Szia, van egy lány akinek nagyon tetszel... Szeretne veled nagyon összejönni csinos és szép is. Tudod én lennék az "


"Csávókám figyeljél, vagy én vagy senki. Olyat mutatok neked egy életre megszeretsz."


"Sziaaa csak szeretném ha tudnád, hogy elpirulok amikor meglátlak, szép szemeid vannak"


"Szia, mit csinálsz mostanság? Éppen egy olyan Királyfit keresek mint te, mit szólnál egy talihoz?"


"Jó a stilled öregapám, nedves is lettem rendesen"


"Sziaa, új még ez nekem meg kicsit vagyis nagyok félek, de nem tudom hogy mondjam el... Azt hiszem szeretlek / nagyon bejössz"


"Mizujjs szabad a szíved?, eltaláltál az utcán azzal a tüzes tekinteteddel és most forr tőled a vérem"


"Hogy ityeg? Kell barátnő? Én szabad vagyok"


"Sziaaaaaaaaaa ❣️♥️"

2020. aug. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!