Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 4 éve nem találkoztunk, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve nem találkoztunk, nem tudom mit érzek, lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Még általános iskolában találkoztunk utoljára, de még ugyanabban az évben mindketten másik suliba mentünk. Akkor nagyon jóba voltunk szinte legjobb barátok voltunk. Én többet éreztem iránta, és úgy éreztem hogy ő is irántam, de ezt soha nem beszéltük meg. Majd miután másik suliba mentünk pár év múlva elkezdtünk beszélgeti. Az elején elég döcögősen indult de most már elég normálisan beszélünk. Azt írta hogy mostanában eszébe jutnak azok a dolgok amik a városban történtek( ahol együtt jártunk suliba), és rólam is eszébe jutnak dolgok hogy miket csináltunk. Aztán felhozódott hogy milyen rossz hogy elváltak útjaink, és azt mondta hogy bár, az osztály nem nagyon hiányzik neki, azt nagyon sajnálja hogy nem találkozunk és elmentem. Nem tudom hogy ezt barátilag gondolt ezt, mert 4.edikesek voltunk akkor, tehát még nagyon gyerekek. Most gimis vagyok, de úgy érzem hogy még mindig érzek iránta valamit. Lehetséges? Hogy lehet több éve nem is láttam, de ez olyan különös érzés, olyan furcsa. Ő vajon ezt hogy értette? Mit kéne tennem?

2020. aug. 19. 16:28
A kérdező szavazást indított:
Lehetsz belé szerelmes, de neki nem hiszem hogy tetszel
Lehetsz belé szerelmes és nagy eséllyel viszonozza
Ez csak valam hülye fellángolás, ő nem érez semmit
Ez csak valami hüye fellángolás de neki talán több
39 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:

De olyan sok év eltelt... Hogy lehet ez?


(Egyébként a sztoriban énvagyok a lány :))

2020. aug. 19. 17:05
 2/5 A kérdező kommentje:
Légyszi kifejtenétek? Kíváncsi vagyok és izgatott :)
2020. aug. 19. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyiket sem jelölném meg, mert két lehetőség van. Vagy tényleg csak mint barát gondol rád, hisz olyan jól kijöttetek egymással, vagy tényleg akar(na) többet is. Néha tereld ilyen irányba a beszélgetést, aztán meglátod vevő lenne e rá. Ha nem veszi a lapot, akkor maradj csak barát, ha megy. Ha nem, inkább engedd el, mert fájni fog.
2020. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam én is

Csak mi gimibe jártunk egy osztályba és én szerelmes voltam a lányba és úgy éreztem hogy ez kölcsönös

Persze ez soha nem lett konkrétan kimondva

Aztán elváltak az útjaink a gimi után. Én is egyetemre mentem és ő is

És nem találkoztunk 3 évig

Aztán egyszer csak véletlenül össze futottunk a szülő városunkban és egyből feljött bennem az , az érzés,hogy talán nem teljesen felejtettem el ezt a lányt

És elkezdődött ismét a beszélgetés találkozások stb..

De végül nem lett belőlem kapcsoalt mert teljesen más terveink vannak a jövőre tekintve és ez számomra nem fért volna bele :)

Nektek viszont sok sikert :)

2020. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2021. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!