Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy ideje tetszik egy fiu..de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje tetszik egy fiu..de o eszre sem vesz mit csinaljak hogy elfelejtsem ha egy suliba jarunk es rengeteget latom?

Figyelt kérdés

Adtam neki jeleket de vagy nem erdekli vagy egyaltlaan nem veszi eszre...ti mit csinalnatok a helyemben? ...es +tippek hogy vegyenek eszre a fiuk mert eddig senki sem erdeklodott irantam meg..hogy ismerkedjek?

16/L kerlek ertelmes valaszokat irjatok🙂



2020. aug. 23. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha annyira tetszik, egyszer hozd a tudtára, úgy, hogy tudjon róla, mert lehet hogy tényleg csak nem veszi észre. Ha utána sem, akkor el kell felejtened ezt a fiút.
2020. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
83%

Én úgy tapasztaltam, hogy csak akkor lehet elfelejteni egy nagy szerelmet, ha jön valaki más, aki megtetszik.

Tehát szerintem ismerkedni kéne. Talán a leginkább kézenfekvő, ha a barátaid / barátnőid ismerőseivel közös programokat szerveztek pl bowling, biliárd, hátha találsz köztük szimpit.

2020. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Írj rá messengeren!:)
2020. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele
2020. aug. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos én a visszautasítástól félek...de megfogadom a tanácsokat és szeptemberben elmondom neki vagyis megpróbálom!
2020. aug. 24. 08:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Oda kell menni és beszélgetni. Ha annyit mondasz neki mi a helyzet, vagy hasonlók, ha bejössz neki örülni fog, hogy megszólítottad. “Adtam neki jeleket”, ettől ki tudok készülni. Nem antenna egy férfi. Attól még, hogy szemezgetsz vele meg birizgálod a hajad, meg mozgatod a lábad, meg stb. ő még nem fog hozzád közeledni. Konkrétnak kell lenni, másnem vissza leszel utasítva, de egy szimpla beszélgetésből még nem lesz semmi. Nem kell egyszerre szerelmet vallani, csak találj vele közös témát, ha nem találsz úgyis ki fogsz ábrándulni belőle.
2020. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na hogy halad a dolog?

Nagyon kíváncsivá tettél ;)

2020. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 most már èn is tudni akarom... várok
2021. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!