Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem akarom, hogy bárki tudjon róla. Ez normális dolog vagy ássam el magam? Mit tegyek, hogy elfelejtsem? L/15

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy a dolog cseppet sem ilyen egyszerű.Én tudom ő kibe szerelmes.De még a nővérmmel is jobban kijön !mint velem.
2017. aug. 7. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Te szeretsz egy fiút,a fiú mást szeret. El kell felejteni.
2017. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Felejtsd el.
2017. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Mondani könnyű, hogy felejtse el...

Ha foglalkozna mással valahogy akkor is eszébe jutna. Az egyetlen gyógyír, ha másba szeretsz bele. De ha csak egy egyszerű tetszés az meg az idővel megkopik, és elmúlik.

2017. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a fiú?
2017. aug. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Ásd el magad :)
2017. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiskoromba’ megszívtam... max. a barátaidnak/barátnőidnek mondd el ha nem tudod tartani a szád. De nem ajánlom hogy szétkürtöld (mondjuk abban az is benne van hogy kicsik voltunk...)
2021. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De főleg ő ne tudjon róla
2021. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!