Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csajok voltatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok voltatok már úgy, hogy egyszerre két srác is tetszett?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit csináltatok? Mi lett a vége?

2020. aug. 24. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Milyen értelemben tetszik? Ha külső, akkor a kedvesebbet válaszd. Ha bekső, hát, akkor is a kedvesebbet választanám a helyedben. De ez csak rajtad áll.
2020. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én a kettő fiú közül vagyok az egyik....😂😂

Csak úgy érdekel hogy ilyenkor mi járhat egy csaj fejében.

2020. aug. 24. 14:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyél vele kedves.
2020. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha vicces vagy, kedves is vagy és aranyos is, meg még jól is nézel ki azzal nyert ügyed van, legalábbis az én szemszögemből biztos.


Ha fix választ akarsz meg várod a végét :D

2020. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tetszett a kérdés, ahogy megfogalmaztad, aztán meg leírtad, hogy igazából Te vagy az egyik fiú :D cseles! :D

Ezek után Téged kéne választania :P

2020. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mindketten tetszenek, akkor az alapján választanék hogy melyiknek tetszek én is
2020. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Gondolom mindkettőnek, mert amelyiknek nem lerázta volna a csajt.
2020. aug. 24. 19:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen helyzetben vagyok, én is az egyik srác vagyok, csak nálam nem teljesen egyértelmű, hogy szeret-e még, vagy rákapott a másikra


szerintem ha tényleh mindketten kb ugyanannyira tetszetek neki, akor, kezdeményezz, mert akkor a várás csak hátrány, talán éen már elszúrtam az én helyzetem

2020. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En azt valasztanam aki jobban banik velem. Akivel jobban erzem magamat, jobban egy hullamhosszon vagyunk
2021. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!