Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az hogy a lany...

Miert van az hogy a lany csalja meg a barátját mindennek elhordjak, de ha a srac a csajt akkor arra meg büszkék is hogy milyen jo mar 2 csaj egyszerre?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés nem az én életemhez kapcsolódik csak h félreértés ne essék. Hanem ugy általában.

2016. nov. 7. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt ink arra szokták mondani, h ha kapcsolaton kívül van a csaj sok pasival akk "kva", és ha a pasi van sok csajjal kapcson kívül akk "fszagyerek". és, h miért? mert a nőnek csak szét kell tennie a lábát, a férfinak meg rá kell beszélnie erre
2016. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Ez a fajta gondolkodás max. az éretlen tizenéves korosztályra jellemző. Azután már a legtöbben felnőnek annyira, hogy ne ilyen primitív módon álljanak hozzá.
2016. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a nő választ. Ha neki jó az, hogy valaki más kanjával kavar akkor szava se lehet.
2016. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hinnem hogy az 5* eves tanárom (pontosan nem tudom mennyi) értetlen lenne
2016. nov. 7. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos ez még mindig a hímsoviniszta jellegű társadalom ivadéka. Ha a férfi lép félre, akkor a csúúúúnya nője meg "pacsi, bro, több nőt döngetni egyszerre", hogy nem adott meg neki mindent, ha a nő lép félre, akkor ordas kúúúúúúrva. (sztem ugyanolyan ocsmány dolog mindkét nem részéről)
2016. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!