Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 19 éves fiú 14 éves lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiú 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Ha a lány érett testileg-lelkileg és nagyon jól érzik magukat együtt, megértik egymást, szülőket se zavarja a dolog.

Akkor ebből lehet jól működő kapcsolat?



2020. aug. 26. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy lehet.
2020. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, a résztvevőkön múlik.
2020. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Magamból kiindulva nagyon sok, nem tudnék mit kezdeni egy 14 évessel, akkor sem ha idősebbnek néz ki. De ha az a 19 éves fiú kb. 14-16 éves szinten van agyilag(ami elég gyakori), akkor működhet.
2020. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Stark2000 ***** válasza:
100%
Pfuuuh, hát ez nagyon ember függő. 19 évesen nekem több ismerősöm is beszámolt arról, hogy nem fél - 1 éveket vártak az első szexszel, hanem alig pár hónapot. Egy 14 éves lány ebbe nem, vagy csak nehezen menne bele. Ha tudja magát tűrtőztetni a srác, az egy tök jó dolog, de szerintem az érettséget tekintve lesz bukó a dolog. Egyikőjük már túl van gimis éveken, és egyetemre megy, míg a másik most ballag nyolcadikból gimibe - szerencsésebb esetben. Nem azt mondom hogy lehetetlen, csak, hogy sok lesz valószínű a kompromisszum, és sok a tapasztalati különbség - nem csak párkapcsolattal kapcsolatban. Nagyon nagy szerelemnek kellene dúlnia ahhoz, hogy én 19 évesen belemenjek egy ilyen kapcsolatba, és ne az eszemre hallgassak, keresve korombeli lányt. Ez a korkülönbség később elhanyagolható lesz, de most rengeteg.
2020. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!