Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is furcsa ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baloghlia1 kérdése:

Szerintetek is furcsa ha egy 25 éves férfi egy 14 éves lánnyal akar bármit kezdeni?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy 25 éves férfit ismert meg a neten és “szerelmesek” egymásba. Én ezt teljes mértékben ellenzem! Megprobaltam mindent probaltam lebeszelni! Nem sikerult mert elmondta a csavonak az meg ellenem tanitgatta! A kovetkezo lepes az lesz elmondom a lany szuleinek. Mar annyira elcsavarta szegenynek a fejet hogy masnak a velemenyet hallani sem akarja. A baratnoi meg tamogatjak ebben. Es persze en vagyok a szemet mert realisan gondolkodom! Azt hajtogatja allandoan h szerelemben nincsen kor! Csak az nem jut el az agyaig hogy meg KISKORU! Probaltam meggyozni es atvagott azt mondta h letiltja. Valoszinuleg utalni fog egesz eleteben de engem nem erdekel akkor sem hagyom h hulyeseget csinaljon. Szerintetek jol gondolom vagy hulye vagyok? Mert o szerinte az vagyok.

2018. aug. 12. 00:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

░░░░░▄▄░░░░░░▄▄▄▄░░░░░

░░░▐▀▀▄█▀▀▀▀▀▒▄▒▀▌░░░░

░░░▐▒█▀▒▒▒▒▒▒▒▒▀█░░░░░

░░░░█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▀▌░░░░

░░░░▌▒██▒▒▒▒██▒▒▒▐░░░░

░░░░▌▒▒▄▒██▒▄▄▒▒▒▐░░░░

░░░▐▒▒▒▀▄█▀█▄▀▒▒▒▒█▄░░

░░░▀█▄▒▒▐▐▄▌▌▒▒▄▐▄▐░░░

░░▄▀▒▒▄▒▒▀▀▀▒▒▒▒▀▒▀▄░░

░░█▒▀█▀▌▒▒▒▒▒▄▄▄▐▒▒▐░░

░░░▀▄▄▌▌▒▒▒▒▐▒▒▒▀▒▒▐░░

░░░░░░░▐▌▒▒▒▒▀▄▄▄▄▄▀░░

░░░░░░░░▐▄▒▒▒▒▒▒▒▒▐░░░

░░░░░░░░▌▒▒▒▒▄▄▒▒▒▐░░░

2018. aug. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
#1 :DDDDD
2018. aug. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ne próbálj ennyire beleszólni mások magánéletébe, főleg, ha nem kértek meg rá. Képzeld, ha neked lenne egy titkos pasid, és egy barátnőd jeletnené szüleidnek, mert nem tetszene neki a származása, vallása, bőrszíne, bármi...


14 éves, azzal fekszik le, akivel akar, neked ebben a kérdésben nem osztottak lapot. Persze egyáltalán nem biztos, hogy eljutnak odáig...

2018. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ne hagyd! Most azt gondolja "szerelmes" ,de nagyon megfogja bánna,ha olyat tesz,amire még nincsen felkészülve. Egy normális 25 éves férfi,nem 14 éves lányokat hajkurászik. Ha igen,ott súlyos gondok vannak. Én nem a szüleinek ,hanem esetleg ,ha van idősebb testvére neki szólnék. Ő esetleg tudna hatni rá,mertha a szüleinek szólsz és ők eltiltják csak mégjobban akarni fogja a fiút .
2018. aug. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%

14 évesen azzal fekszik le, kivel akar?

Ti most szórakoztok 😀???

14 évesen basszus😂😂

Valóban van olyan, hogy szerelemben nincsen kor, de egy 14 éves mit akar egy 25 évestől? Maximum olvashatná neki az estimesét 😂. Ne röhögtessetek már kérlek. Tényleg nem számít a korkülönbség, de ez szerintem nem megfelelő, mivel ez a 14 éves nem fog megfelelően fejlődni. Ő még gyerek. Majd 5 év múlva mehet, de ez még nagyon fiatal egy 25 éveshez képest...


Megértelek, bár valóban nem lenne szabad ennyire beleszólni, de azért a szülőket legalább figyelmeztetni kéne, hogy figyeljenek a gyerekre, mert baj is lehet belőle. Komolyan lehet belőle baj. Lehet, hogy 21. század, meg hasonló szarságok, amikkel itt dobálózni szoktak, de na. Nem. Egyáltalán nem fekszik le 14 évesen azzal akivel akar...

2018. aug. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Utolsó pontosan ezt gondolom én is!

Egyébként én örülnék ha lenne ilyen barátnőm aki elmondanám h hülyeséget csinálok

2018. aug. 12. 01:41
 7/24 A kérdező kommentje:
Meg lecsekkoltam a csavot es csak lany ismerosei vannak instan nincs profiljepe es a fiokja privat es az a neve h anonymouse
2018. aug. 12. 01:44
 8/24 anonim ***** válasza:
15%

Utolsó válaszoló vagyok.

Ez sajnos nehéz dolog, mert ilyenkor elvakultan gondolkodik az ember. Nekem is volt egy lány pár hónapja, aki elcsavarta a feje9mt. Mondták is nekem, hogy vigyázzak, mert 3 évvel volt idősebb. Én 16 vagyok. Az mondjuk még nem annyira nagy különbség, de már tapasztaltabb akkor is az életben. Nem egy ember furcsállta ezt az egészet. De tessék. Egyszercsak nem írt és ott sétált meg csókolózott egy másik palival... Tehát nehéz meggyőzni ilyenkor az embert az igazságról, de próbálkozni szabad.😉

2018. aug. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Jo csak a srac masik orszagban dolgozik elvileg. De akkor sem ertem h egy 25 eves mit akar egy dedos 14 evestol( nem mindenki az aki 14) de ő pont az a fajta aki igen
2018. aug. 12. 02:07
 10/24 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem is figyelmeztetned kéne a szülőket. Egy normális 25 éves férfi nem akar semmit egy 14 évestől, Az is lehet hogy egy pedofil aki hülyíti a csajt. Egyszer megfogja neked köszönni ha közbeavatkozol. Ha majd kicsit érettebben fog gondolkodni.
2018. aug. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!