Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félénk csajok, ti mennyi idő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk csajok, ti mennyi idő után állnátok készen az első szexre?

Figyelt kérdés
Olyan csajok vélemnyére vagyok kíváncsi, akik félénk típusúak. Egy kapcsolatban ti mennyi idő után állnátok készen rá, hogy lefeküdjetek? Kort is pls.

2020. aug. 28. 18:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%

14 multam 2 honappal amikor megtortent. Akkor volt az elso komolyabb barátom. 2,5 hét utan fekudtunk le először. Bar én nem mondanam magamat felenknek. Ebbe nem kell felenknek lenni. Egyszer igyis ugyis tul kell esni rajta.🤷🏼‍♀️Most vagyok 18 eves és cseppet sem bantam meg.


18/L

2020. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
28%
1 hónap távkapcsolattal (1600km) olyan érzelmek szövődtek, és olyan bizalmat adott, hogy mikor találkoztunk nem volt probléma. Egy ici picit szégyenlős voltam az elején, ennyi. :)
2020. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én félénk, magamnak való vagyok, ráadásul akkoriban a testemet sem szerettem. Mégis miután a párommal összejöttem(az egyik legjobb barátom volt), csak két hetet vártunk. Már négy éve vagyunk együtt és kicsit sem bántam meg😊 17 voltam
2020. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!