Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is szégyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szégyen?

Figyelt kérdés

Már több mint féléve együtt vagyunk és egy normális csók sohasem jött össze.Alapból semmi önbizalmam,az első nagyon gáz volt,nem is tudom mit csináltam de beégtem.Akkor azt mondta ,hogy vicces volt,meg nincs baj majd belejövök.Azóta se volt rendes smárolás,csak nyelv nélküli.De már ő ehhez hozzá szokott és nem mondd semmit.Nem tudom ,hogy mit gondol.Fel se hozom olyan kellemetlen ez nekem,pedig már korban tényleg ott vagyunk.A 18at töltjük.

A kapcsolattal rendben van minden,csak ezzel az egyel nem.Mit tegyek?



2020. aug. 29. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne szégyen?
2020. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyikőtök se igényelné, akkor az se lenne szégyen, ha egyáltalán soha nem csókolóznátok. A ti párkapcsolatotok kettőtökről szól, csakis ti döntitek el, mit szeretnétek csinálni és hogyan, nincs egy kötelező lista, amin muszáj végigmennie minden egyes párnak, mert különben ők nem is igazi pár.
2020. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy engem nagyon zavar.Ő neki több kapcsolata volt mint nekem,jobban is tudja mit hogy kell,és félek hogy beégek mégjobban.
2020. aug. 29. 21:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De kinél égnél be?
2020. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért zavar, mert te magad úgy érzed, jobban esne neked másképp csókolózni vele, vagy csak azért, mert mások másképp szokták csinálni és megfelelési kényszert érzel?
2020. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Neem,én érzem úgy hogy jobb lenne hosszan,másképp.Nem pedig így elkapkodni.

Előtte.

2020. aug. 29. 23:07
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha valami nem megy,akkor nem szabad azt erőltetni.
2020. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szokta szeretni a nyelves csókot szóval azt is vedd figyelembe, de ezenkívül őt kérd meg hogy mit szeretnél és ha nem adja meg és ez neked szakítási ok akkor szakíts vele. Ahogy a 3. válaszban írta hogy "több kapcsolata volt mint nekem, jobban is tudja mit hogy kell" ez nem jó feltevés mert minden ember mást szeret/utál egyik exem szeretett összebújni másik nem stb de nem vagyunk gondolatolvasók ha nem mondod el mit akarsz nem fogja tudni
2020. aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem üljetek és beszélgessetek, meséld te mit szeretnél, stb.

a jó párkapcsolat alapja a kommunikáció.

2020. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!