Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba én 15 éves vagyok ö 13 én szerintem ez szégyen? Idösebb vagyok sokal nála és sokan mondták nekem hogy hülye vagyok mert még nagyon fiatal

Figyelt kérdés
De márt mindegy mert össze jött valakivel irkáltam is vele nagyon sokat nagyon tetszet nekem és azota bánatos vagyok menyi idö mire el mulik ez az érzés? sirok fáj a szivem nem eszek nem iszok nagyon rosz érzés
2016. okt. 31. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Próbálj meg nem rá gondolni, elfoglalni magad valamivel, stb... esetleg ismerkedj... 15 évesen ne ragadj le egy valakinél, találsz mást :)

Mindenesetre a bánatod ellenére egyél, a kaja nagyon jó dolog! :D

2016. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50%
Szerintem próbálj nem rá gondolni, és valami mással lekötni magad, de ha lehetne, akkor mindenképp ismerkedj, onnan szerez sok barátot/barátnőt az ember! Sok szerencsét :)
2016. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat
2016. nov. 1. 02:45
 4/4 anonim válasza:

Nem gáz attól hogy 13 éves.. 2 év nem sok. hajrá szerintem :)

én jártam 17 évesen 14 éves csajjal xd de nem volt semmi olyan! :P

2016. nov. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!