Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már 2 hónapja találkozgatunk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 2 hónapja találkozgatunk, már minden volt, mondtuk, hogy szeretjük egymást. Most együtt vagyunk? Nem kérdezte meg, hogy leszek e a barátnője

Figyelt kérdés
2 hónapja napi szinten találkozgatunk. Már aludtunk egymásnál többször, le is feküdtünk. Szerelmes vagyok és szerintem ő is. Mégsincs dátum, hogy mikor jöttünk össze. Az exeimmel eddig úgy volt, hogy az első vagy néhányadik csók után megkérdezte, hogy leszek e a barátnője. De vele nem volt ilyen. Akkor ez alap, hogy együtt vagyunk? Vagy beszéljek meg vele egy dátumot? Már nem vagyunk annyira tinik, de mivel a kérdés elég gyerekes ezért választottam ezt a kategóriát. 20/L 25/F

2020. aug. 29. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem igen,együtt vagytok.

Nem mindenki veszi komolyan,hogy "pontosan ettől a naptól hivatalosan is járunk".

2020. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván együtt vagytok. Csak nincs így kimondva az egész de nem is szükséges szerintem.
2020. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!