Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szóval, van egy fiú aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval, van egy fiú aki szerelmes belém, elkezdtem vele találkozgatni nem sokszor eddig olyan 3-4 szer és mindenki szerint aranyosak lennénk együtt viszont nekem valahogy úgy nem az esetem mit tegyek? Többi lent,

Figyelt kérdés
nem hülyül velem inkább mindig kedves és aranyos jó tudom ennek jónak kéne lennie csak hát ugye én szeretnék vele hülyülni is mert mindig alig van téma is szóval eddig úgy vagyok ezzel hogy találkozgatok vele még párszor hogy jobban megismerjem vagy szerintetek akkor se szeretnék belé?Légyszíves normális válaszokat adjatok mert nem nagyon érzem magam jól ez miatt hogy ő szeret engem én meg nem érzek iránta nagyon semmit bár ezt ő is tudja és mondja hogy vár rám , csak aggódok hogy nem fogok belé szeretni mert tényleg jó fej meg kedves , csak nem lehet vele hülyülni és nincs is nagyon témánk

2016. aug. 23. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Mint ha a magam esete lenne. Ez fullra csak rajtad áll. Ne a hülyéskedésre menj, hanem még ha nincs is téma, élvezd a társaságát, még ha a kínos csend is közbe szól. Ez ne zavarjon, mert ilyenkor mindketten tutira egymásra gondoltok. Ha a személyisége olyan, hogy szerethető, akkor meg ne habozz.

17/F

2016. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Gondolom még nagyon fiatal vagy,de idővel rá fogsz jönni:aki elsőre nem fog meg,nem érzed a fellágolást,azzal csak időpocsekolás tovább randizni :) Szerintem keress mást,ha ennyi randi után is kétségeid vannak,akkor nem ő kell neked.

20L

2016. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
A szerelem sajna nem keresre megy... Nyilvan keptelen vagy beleszeretni egy olyan sracba, aki nem tud megfogni es mindig az idot nezed randi kozben. Majd talal valakit, ennek igy semmi ertelme.
2016. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg oldani a hangulatot mert az is lehet h csak izgul szegény( saját tapasztalat velem ugyan ez volt sajnos meg is jártam ) idővel biztos változni fog a helyzet ha tényleg az van amit írtam. Ha meg mégsem akkor hagyjad a srácot.
2016. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ^^
2016. aug. 24. 00:00
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor meg próbálom oldani a hangulatot
2016. aug. 24. 00:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam az exemmel, hála Istennek viszonylag gyorsan szétmentünk. Szerintem ne menj bele, mert szívás. Ha nem szereted, nem fogsz csak úgy beledzeretni. Én is ezt hittem, de aztán semmi sem lett belőle, csak sok sok szenvedés, meg az, hogy tök vacak volt a szeme elé kerülni.
2016. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Leírom a személyes tapasztalatomat, hátha segít valamennyire:

Miután szakítottam az exemmel (bonyolult történet, de már harmadszor, egyúttal végleg), nem sokkal később találkoztam egy sráccal. Előtte is beszélgettünk neten, bár nem sokat, nekünk sem volt annyira közös témánk, illetve nem sokat volt fent a munkája miatt. Nekem még friss volt az egész szakítás, mert hiába én szakítottam, nekem is rossz volt, hiszen nem azért jöttem vele össze háromszor, mert ne szerettem volna. Minden esetre találkoztunk, beszélgettünk, és persze első találkánál még nekünk se volt annyira sok témánk, féltünk is. Nekem megtetszett már aznap, külsőre is, belsőre is, és pár találkozás után nekem is az járt a fejemben, hogy ha nem tudom megszeretni, akkor fogalmam sincs mit fogok csinálni. (Természetesen, mások könnyen mondják, hogy majd lesz más. Ez nem ilyen egyszerű). Nála kedvesebb embert nem nagyon ismerek, tényleg tetszett is, csak egyszerűen valami mégsem volt jó. Viszont Ő bátorított utána a következő találkára, mikor kibukott belőlem, hogy félek, hogy mi lesz ha nem tudom megszeretni. De nem azért nem tudtam úgy érezni iránta, ahogyan most, mert vele lett volna baj, hanem a szakítás miatt. Ugyanis idővel összejöttünk, és mára már úgy érzem, Vele szeretném leélni az életemet.


Nekem összejött, de ez nem garantálja, hogy Neked is összejön. Hiszen nekem tényleg a szakítás állt az érzéseim útjában elsősorban. De arra, hogy Te hogyan is érzel pontosan, csak Te tudsz választ adni. Ahogyan arra is, hogy képes vagy-e idővel úgy megszeretni, amilyen, akkor is, ha tudod, nem képes hülyülni. Ha Neked ez életbevágóan fontos, akkor ne húzd az időt.

Persze, igaz lehet az is, hogy ha nem fog meg, akkor is felesleges. De sokszor a baráti kapcsolatból lesznek a legszebb kapcsolatok, mert telik az idő. A szerelem nem csak első látásra történhet, és nem is sokadikra. Ki kell ismerni a másikat, ha még nem vagy biztos az érzéseidben. Esetleg legyetek barátok, és ha idővel beleszeretsz, talán még lesz nála esélyed. Ha pedig nem, akkor legalább lesz egy szuper barátod (ha Ő képes Rád barátként tekinteni).

A hangulatoldás jó megoldás, de ez sem egyenlő azzal, hogy beleszeretsz. Ha végképp nem lesznek közös témáitok, akkor sajnos felesleges ezen rágódni.


18/L

2016. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki írt és próbált segíteni :)

De ez sajnos nem jött össze , kiderült hogy nincs túl sok közös bennünk

2016. aug. 29. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!