Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezdem unni a barátnőmet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem unni a barátnőmet, lehet szakítanom kéne vele ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Nem szeretnék nagyon belemenni a részletekbe, de ez egy elég friss kapcsolat.Barátnőm nagyon beszédes de ez eddig nem zavart, szerettem benne meg aranyosnak tartottam ,viszont az elmúlt időben csak magáról és a családjáról beszél akár órákon át ami már kezd nagyon unalmas lenni. Néha úgy eltudom irányitani a beszélgetést erről, de sokszor vissza térünk ehhez és kezdődik elölről. Ha felkerül a téma akkor már szószerint görcsbe rándul a hassam hogy megint hallgathatom megállásnélkül hogy miket csináltak már megint a szülei, vagy a kutyájáról vagy a macskájáról mesél.


Emelett tény az hogy nagyon érzékeny lány, és törékeny, és félek attól hogy ha megmondanám neki h engem ezek úgy kurvára nem érdekelnek akkor megsértődne, alig beszélne mert félne h megint nem fog engem érdekelni amit mondd, vagy a legrosszabb esetben szakítana velem.


Hogyan lehetne a tudtára adni finoman, hogy a beszélgetéseinknek 90% nem csak erről kéne szóljon, vagy akár érdeklődhetne irántam is.


17/F



2020. aug. 30. 15:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
25%
Tömjed be a száját a farkaddal. Addig csend lesz.
2020. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Úgy van, ahogy az első mondja.
2020. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És amikor a telefonba hallgatom ezt tőle? :DD


Na de komolyan, értelmes válaszokat várok, mert ez csak egy kis időre gyógyír.

2020. aug. 30. 15:35
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Uhh ismerem ezt az érzést az egyik barátnőm ugyanez folyton csak beszél és beszél meg állás nélkül.. És az a helyzet h én se merem neki megmondani nehogy megbántsam... De én csak azt tudom javasolni h mond meg neki, mert a végén már az agyadra megy.. 16L
2020. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt mondd meg neki, hogy unalmas vagy és kussolj már erről.. vagy ahogy az első kettő nagyon értelmes ember (aki szerintem még nővel két méteres távolságon belül nem igazán került közel egymáshoz) mondta azt se csináld..


Hanem kedvesen, hogy nagyon sokat beszéltünk már erről, és mi lenne ha más témákat is átbeszélnénk? Vagy esetleg kezdjetek el sorozatot és filmet nézni együtt és beszélgessetek arról.


Vagy milyen témák vannak, amik téged érdekelnek?


17/L

2020. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Az #5 tippje egész jó, ha azután is csak az unalmas szöveget tolja, hagyd ott.
2020. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
néztünk már több sorozatott együtt, meg filmet, de úgy azokat átbeszéltük 1x és nem is jött fel többet. Igazából én mindig hozok fel jó témákat, ami hamar lezárásra kerül és következik " Benem áll a szám amikor magamról beszélek " szenvedés.... Nem tudom.. Már inkább nem is írok neki fbn, mert már nagyon kiégett ezzel. Szerintem nem sokáig fogom bírni ezt
2020. aug. 30. 17:26
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Miről szeretnél vele beszélni, Hegel dialektikájáról vagy a Higgs-bozonokról?

Biztos te marha izgalmas dolgokról beszélhetsz....inkább szakíts szegénnyel.

2020. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked kéne lelőni a beszélgetést mikor ide terelődik. Értelmes emberként fel tudja fogni, hogy téged ez fáraszt/hallottad már/nem érdekel. Ő fog téged kevésbé tisztelni, ha nem viselkedsz férfiként. Ha meg se mered mondani, hogy mit akarsz, meg mit nem. Mondjuk nyilván nem bunkó módon kell ezt neki megmondani, de meg kell.
2020. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Mit csináljon szegény, ha őt ez érdekli - és te nem dobsz fel semmi érdekes témát?
2020. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!