Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szüleim miért nem akarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim miért nem akarják ellfogadni az idősebb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Én vagyok 23éves a barátnőm 39 éves már 1 éve együtt vagyunk de szüleim azóta nem törődnek bele minden áron próbálnak minket szétválasztani miért csinálják ezt?
2020. aug. 6. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit nagy a korkülönbség, de ha már egy éve jól megvagytok, akkor igazából ez nem számít. 23 évesen meg már nem nagyon tudnak beleszólni a szülők a gyerekük dolgába.


Mit jelent az, hogy szét akarnak választani? Velük laksz még?

2020. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Mert jót akarnak neked s szerintem nem látnak közös jövőt. Én 22 vagyok a pasim pedig 19 de még ezt a pár kis évet is furcsán fogták fel ( mondjuk úgy h mindegyikunk szülei a saját gyereke miatt elfogadta, de nem tetszik nekik a dolog). Van egy minta a mai világban amit minden ember eszeveszett módon követ s ha kicsit is eltersz tőle már baj van 😶

Egyébként ha látsz közös jövőt h mindketten szerelmesek vagytok akkor tarts ki mellette szerintem :)

2020. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem lakok velük csak szinte minden családi beszélgetés veszekedéssel végződik hogy ez nő nem való hozzám csak kihasznál már kedvem nincs látogatni őket nem értem miért ennyire konzervatívak.
2020. aug. 6. 15:09
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak a körkülönbség miatt nem való hozzád?
2020. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Igazuk van a szüleidnek kérdező.
2020. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Nincs igaza a szüleidnek kérdező. A szeretet meg a szerelem nem néz korkülönbséget. Ez egy nettó butaság. Betokosodott középkori gondolkodás, de a szüleid. Saját boldogságod a fontos, legyen így vagy úgy. Nem a szüleid élnek együtt a pároddal. Ez ennyire egyszerű.
2020. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%

Mert gondolom proli/melós emberek.

E miatt elvárják tőled a LAKÁSHITEL - GYEREKEK - ELHÍZOTT FELESÉG szentháromságot.

2020. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Nagy korkülönbség. Ő már más életszakaszban jár, mint te. Központi kérdés lesz a gyerekvállalás, neki, ha még szeretne, már csak pár éve van rá, viszont te még túl fiatal vagy erre.
2020. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Ahogy elnézem itt jaj a másként vagy nyitottan gondolkodóknak.

Sokan meg sem értik ezek szerint, hogy a két ember a két társ szimbiózisa a fontos, nem a külvilágé. No, tessék lepontozni ezt is XD

Gondolom az mindenkinek tetszene, ha közel egyidősek lennének, de az egyik fél mondjuk verné a párját, vagy alkoholista lenne akár mindkettő. Jaj az olyan klassz hiszen korban összeillenek. Meg hát ez ugye magyar etalon, nem is ember aki nem veri a másikat. Sorolhatnám, de úgysem vagytok azon a szinten, hogy ezt felfogjátok! Édes istenem.

hatos voltam.

Kérdező, csak a ti boldogságotok a fontos.

2020. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Én sem helyeslem, csak akkor ha ami köztetek van, amolyan románcféle és egyiktőtök se tervez komolyat, csak épp jó együtt és ezzel a nő és te is tisztában vagytok. Negy éves korban szoktak átfordulni a pasik a korabeli nöktől a 20 évesek felé. Tulajdonképpen azért vagy épp te neki, mert nincs partiképes korabeli férfi aki a párja lehetne. Nagyon érdekes, hogy míg fiatal a fiú és lány, tudnak nagy szerelmek lenni és mindegyik fiú azt mondja ugyan szép a barátnője, de a személyisége miatt veszi feleségül és a házasságok jó nagy részében a fiú korabeli lányt választ. Aztán negyven felé elválnak és érdekes módon a korolló kinyíllik a pasiknál, egy negyvenes már csak 30-ig jelöl a társkeresőn. Még a 60 évesek is minimum 10 évvel fiatalabb nőt akarnak. Ha a férfinak fiatal korában jó volt a plusz minusz 2-3 ével korabeli nő, akkor most már hogyhogy nem? Levontam a következtetést, hogy a probléma a nő öregedése, bármennyire is szajkózzák, hogy azért ment szét a kapcsolat, mert a nő sárkány volt. Ha csak a személyiség lenne a probléma, a férfiak többsége idősen is korabeli keresne, de nem így van. Szóval a te barátnőd hamar meg fog öregedni, és ha te átlagos pasi vagy, nagy eséllyel beletartozol majd a statisztikába és téged is zavarni fog majd a nő öregedése. Ebben a korban a nő öregedése már nem lassan , hanem exponenciálisan zajlik. Pl. 40-50 év között a hajának 50%-a teljesen ősz lesz, az arckontúrok leesésést már nagyjából most is megfigyelheted mondjuk a szája körül, 5 év múlva látványos lesz. Lehet, hogy elbűvülő és kedves személyiség, akinek élvezed a gondoskodását , de hosszú távú kapcsolatra nem biztos hogy ő a neked való. Ha csak nem vagy milliomos, mert plasztikai sebészettel 60 éves nőből is lehet 30 évest csinálni.
2020. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!