Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ha állandóan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha állandóan tönkre akarja tenni valaki a kapcsolatunkat? 18/L

Figyelt kérdés

Igaz, régen- mint a legtöbbőnknek, és nekem is- voltak kavarásaim, hiszen szingliként nem gáz az, ha pl egy buliban valaki szimpatikus és elhív táncolni.

Avagy az sem gáz, ha valaki ott van kapcsolat nélkül rendszeresen.

És bár nem tudom, hogy milyen hülyeség gyanánt, de amikor nem voltam ott, a barátomnak a településen ahol lakok egy srác (akit egyébként negyedik osztályból ismerek, de sehonnan a világból máshonnan nem fűz össze aemmi, és csak nem is szoktam látni) elkezdte, hogy ojaj, meg, hogy ki fogom lógatni az ablakon a baratomat. Meg vigyázzon velem. És tulajdonkeppen ennek semmi háttértörténete nincs, barátNőim sem ertettek. Pláne, hogy barátom előtt egy évig egy össze-vissza kapcsolatom volt, tehát még csak nem is jártam fűről fára vagy ilyesmi..

Emellett fiu haverjaim -akiknek lehet tetszek vagy nem tudom miert- Is szinten bekavartak. Az egyik pl elkezdte a baratomnak, hogy hamar meg fog unni. Es igy ezt nem ertettem..

És ilyeneket hajkurasznak az emberek neki, de én nem tudom mi tévő legyek. Ez nyilvan ront a kapcsolatunkon.. habar ot elvileg nem erdekli, de en tudom, hogy azert orlodok rajta.

És en tudom, hogy o a baratom, es csak o, es senki mast nem szeretnek magam melle tudni, es nagyon megviselnek ezek a kapcsolattonkretevo hattermozgalmak. Szerintetek mit tehetnék? Nekem nagyon fontos, hogy ne legyen így tonkreteve a kapcsolatunk.

Szeretem a baratomat, es fontos lenne, hogy ne ezek a dolgok rontsak meg koztunk a kommunikaciot.



2020. szept. 6. 08:16
 1/2 Stark2000 ***** válasza:

Fájdalmasan gyerekesek a haverjaid, ismerőseid, azt kell mondjam. Nem tudom, hogy korodbeliek vagy fiatalabbak-e, de gyanítom, hogy idősebbek nem lehetnek, ha ilyen megjegyzéseket tesznek. Szerintem kezdésnek minimalizáljátok az ilyen haveri társaságokkal való lógást, és dobjátok ki őket az életetekből, ha nem képesek elfogadni, hogy ti együtt vagytok.

Ha nem tudjátok ezt kivitelezni, akkor pedig miért nem szól a barátod ezeknek, hogy abba kellene hagyni az ilyen megjegyzéseket? Már mint most nem azért, de engemet mérhetetlenül felb#szn#, ha ilyen megjegyzéseket kapnék a párom jelenlétében, miközben nyilvánvalóan szeretem a másikat. Komolyan csak az alacsony intelligenciájú egyének nem képesek felfogni, hogy senkit sem érdekel az ilyesfajta negatív megjegyzés.


Amúgy ne aggódj miatta, nekem exemet egy bizonyos haveri kör állandóan k##vázta, és mondták, hogy ne is kezdjek vele. Azóta nem tartozom abba a haveri körbe (ezen kívül is volt rá okom), viszont 10 hónapot voltunk együtt akkor, akkori párommal - hozzáteszem azért szakítottunk, mert elmúltak az érzések. Ha csak nem valaki közelálló / fontos személy teszi ezeket a megjegyzéseket, hidd el, ridegen fogja hagyni a barátodat.

2020. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a kapcsolatotokat kellene megerősíteni. Nekem csak akkor tudtak bekavarni, amikor a kapcsolatom egyébként is gyenge lábakon állt. Az pedig egy tévhit, hogy a fiatalok és a teljesen tudatlanok körében divat a szarkavarás. Az én ismerettségi körömben 22-36 évesek csinálják ezt másokkal és már velem is megtették. Vannak köztük mérnökök is. Megszakítottam velük a kapcsolatot. Inkább a féltékeny, boldogtalan emberekre jellemző ez a viselkedés, akik jólétben élnek. Ezt viszont nem tudom, hogy miért teszik olyanok, akik mindent megkaptak az élettől. Érzelmileg buták.
2020. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!