Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennek milyen okai lehetnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés

Véleményeket kérnék hogy ki mit gondol vagy mit lát bele egy ilyen helyzetbe.

Szóval, mondjuk van egy fiú, aki nagyon a kiszemelted. Így minden kis előrelépésnek örülsz. Azt veszed észre ilyen alakulóban vagytok már, aztán mégis nagy visszaesés jön. Ez így megy jó ideig a részéről. Te várod hogy minél közelebb kerüljetek egymáshoz de mégsem lesz semmi. Szóval mire kezdene komolyabbra fordulni a dolog nagy pofára esés jön. Egyszer minden tette arra utal hogy komolyan gondolja és beleéled magad, de egyszer meg aztán nem is keres meg semmi.

Ez a nagy visszalépés miért lehet? Milyen okai lehetnek ennek?

Gondolok itt olyanra hogy pl megijed valamiért és azért hátrál meg, vagy nem tudja igazán mit akar, vagy van valami benne rólad amit nem mond el vagy magában tart. Valamitől tart, vagy esetleg van egy két olyan dolog amit hallhatott rólad, mondtak neki mások és azért távolodik el hirtelen. Vagy bármi, nem tudni konkrétan miért lehet ez.

Nem találom a választ hogy ez így mégis mi. Igaz hogy nem érdemes találgatni de én mégis nagyon kíváncsi vagyok. Nem értem ezt az egészet.

Segítsetek picit azzal hogy elmondjátok mi lehet ebben.

Biztos hogy veletek is volt már ilyen mert nagyon sok hasonló helyzet van. Amikor alakulni kezd, végül meg teljesen eltávolodik.

Ennek ezer kiinduló pontja lehet, érdekel a ti szemszögetek.

Tehát ilyen válaszokat várok.



2020. szept. 7. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor lépek vissza srácként, ha a csaj szimplán nem nyit, kissé ignorál stb

Mert elvárnám, hogy ne csak én gürizzek, hanem ő is írjon, hogy ezzel érezzem azt, hogy ő is izgatott a dolog iránt

19/F

2020. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tényleg sok oka lehet.


te adtál (akaratlanul) olyan jelet/okot, amitől azt hitte, hogy te nem szerted, vagy másba vagy szerelmes?


ha nem, akkor még mindig sokat lehet töprengeni, hogy vajon miért nem tette

vagy megtetszett neki más (worst case)

vagy csak úgy tűnik

vagy sok volt neki az ide-oda, a várás, a

vagy el van valamivel foglalva

...

2020. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!