Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetnék a barátja/have...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék a barátja/haverja?

Figyelt kérdés

Van egy lány a sulimba aki az évfolyam társam(én is lány vagyok)

Röviden leírom mi a szitu:

Ez a lány 1 éve tetszik és régebben az egyik osztálytársamnak elmondtam (aki ennek a lánynak általánosba osztálytársa volt),hogy mondja el hogy én nekem ő bejön. Utána folyamatosan mosolygott rám és nem történt semmi rá fél évre le írtam neki,hogy szerelmes vagyok belé nem írt vissza és suliba csak nézett mérgesen. Ja és ennek a lánynak fél éve van pasija.

Esetleg,hogyan spannolhatnák össze vele ha már több nem lehet köztünk?



2018. jan. 13. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjad, neked csak rosszabb ha például haverok lesztek és neked tetszik de ő neki te nem, plusz még csak nem is szereti a lányokat.
2018. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, nálam még rosszabb is a helyzet. Az egyik baratnőm bevallotta, hogy biszex és azóta olyan nyílt jelzéseket ad felém, hogy bejövök neki... Egyszerűen már kellemetlenül érzem magam a közelében, főleg az olyanok után, hogy tök szívesen megcsókolna. Szerintem hagyd, nem hiszem, hogy akarna veled haverkodni ezzel a tudattal.
2018. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már bocsánat de a fejedben minden oké?

Harmadszor teszed fel ugyanazt a kérdést apróbb változtatásokkal és küldöd körbe ask.fm-en is.

Nem érdekled a lányt, a szerelmi vallomásodat is valószínüleg már zaklatásnak vette.

Szóval kérlek, hagyd békén szegényt!

2018. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!