Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan adjam egy lány tudtára...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam egy lány tudtára hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Vam egy lány akivel már jó ideje jóba vagyunk de csak mint barátok. De együtt ttöttünk egy hétvégét és szerelmes vagyok belé. De nem tudom ő is az e. Szeretnék neki kis jeleket adni csak hogy lássam hogy reagál rá. Szerintetek mit csináljak hogy érztessem vele szerelmes vagyok belé?

2020. szept. 8. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj oda hozzá és próbálj meg bókolni neki. Ha tetszik neki akkor lehet h bejössz neki. Sztem egyből le fogja vágni h mi a szitu..
2020. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet😁
2020. szept. 12. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívesen! Sok Sikert! :)
2020. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy még azt tudnám javasolni h most hétvége van írj rá Messen vagy Instán vagy amilye van hogy eljönne-e veled fagyizni, sétálni,vagy egy parkba. Ha elfogadja a meghívást akkor van rá nagyobb esély H

h bejössz neki ha még elutasít akkó nem.

2020. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg*
2020. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Cukrászdába sütiztünk egyet aztán meg sétáltunk és még közelebb kerültünk egymáshoz. Nagyon jó volt köszi a tippeket!!
2020. szept. 13. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen! 😊
2020. szept. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!