Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy pasival álmodok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasival álmodok egy intim álmot és az álmomba magyon szerelmes voltam belé az azt jelenti hogy a valóságban is szerelmes vagyok belé vagy hogy többet akarok mint barátság?

Figyelt kérdés

2020. szept. 12. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt álmodtam, hogy lefekszem egy 50 valahány éves emberkével akit ismerek. Valóságban nagyon nem vonz. Sőt....
2020. szept. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem kell jelentse azt, hogy igazából is vonzódsz hozzá, de lehet hogy egy tudatalatti kívánság


csak azért mert álmodtál róla, nem érdemes összejönni vele, de ha érzd, hogy igazából is szerelmes vagy belé, az már más

2020. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En is almodtam ilyet es kajak tudatalatti kivansag volt ez nekemXD
2020. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Álmodtam már ismert színésznőkkel is ilyeneket. Nem hinném, hogy szerelmes lettem volna. :) De tény, hogy átéltem volna a valóságban is az álmomat.

Viszont volt olyan nő, aki azután nyílt meg felém, hogy ilyen álma volt velem.

2020. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:
100%
Nem jelenti azt. Azt jelenti, hogy nagyon vágysz a szerelemre és az intimitásra.
2020. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!