Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! ti összejönnétek egy olyan fiúval, akinek az öltözködése nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy igénytelen, hanem arra, hogy pl. olyan trendet követ, ami kevésbé elterjedt és emiatt fura a külseje.

máj. 17. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt egy hasonlo, olyan sapit meg mellenyt hordott ami borzaszto volt. Pedig annyira jo pasi volt. Nemlett aztan belole semmi.
máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom öltözködése nem kifejezetten tetszik. Volt hogy randira is olyant vett fel ami nekem nem tetszett. De minden másban annyira megtetszett nekem hogy ez nem számított, és össze jöttem vele. Mostmár próbál oda figyelni hogyha velem találkozik olyan viseljen amikor találkozunk ami nekem is tetszik.
máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Jól néznék ki, ha ezen múlna. Sajnos viszont a palik nemigen engedik, hogy változtassak az öltözködésükön. Egy pasim volt, aki teljesen rám bízta magát. Egy csúnya pasiról van szó, és utána folyton dicsérgették, amikor az általam választott ruhákat hordta. Szóval pasik, jó lenne, ha nem a saját hülye fejetek után mennétek.
máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Hááát...jó kérdés. Az biztos, hogy elgondolkodnék.
máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Itt a 350k air Jordan, 35k Zara nadrág, 150k Trapstar póló és egy 200k mellény vagy kabát kombó 750k értékben az amire érted a kérdését?
máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az öltözködés csak egy kis része az összképnek.
máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 nem! Az elterjedt éléggé
máj. 18. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!