Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Egy gimis lány vagyok és szerelmes vagyok egy nagyon jó barátnőmbe. Tavaly lettünk osztálytársak, már akkor is megállapítottam hogy nagyon szép lány de semmi több, meg akkor még CSAK a fiúk jöttek be. Kb. egy hónap telt el és állandóan vele akartam lenni, amikor elutazott egy kis időre borzalamasan hiányzott. Akkor még nem vallottam be MAGAMNAK SEM hogy többet érzek iránta mint barástág. Aztán jött a karantén, nem is nagyon beszéltünk így "megfeledkeztem" róla. Majd nyáron találkozgattunk többet és teljesen beléestem. Folyton rajta jár az eszem, sokat nézem a suliban. Amikor megölel bizsregni kezdek és annyira boldoggá tud tenni ha rám mosolyog vagy pl. cukin megsimogatja a karomat. De az a baj hogy ő nagyon állítja hogy teljesen heteroszexuális és nem járna soha lánnyal. Egyszer nekem is azt mondta hogy velem nem jönne össze mert nem akarja elveszíteni a barátságunkat (persze ez a másik oldalról nagyon aranyos tőle) Annyira megőrülök érte és nekem senki más nem kell csak Ő. Még mindig a fiúk tetszenek általánosságban és ő az egyetlen lány aki iránt így érzek. Remélem valaki tud tanácsot adni és szívesen elolvasom ha valakivel hasonló (volt) a helyzet. Előre is köszönöm a válaszokat.

2020. szept. 13. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Hasonló nem volt, de szerintem meg kell próbálni!
2020. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem inkább ne,lehet hogy csak egy fellángolás,lehet hogy idővel hirtelen megtetszik egy srác,ne rontsd el a barátságotokat.Nem véletlenül mondta hogy nem jönne veled össze akkor se ha a lányokhoz vonzódna,neki is többet ér a barátságotok,szerintem tartsd tiszteletben.:)
2020. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
egyenlőre sajnos nem szerelmes beléd, ha így kihangsúlyozza
2020. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem jelenleg nincsen esélyed nála, de lehet hogy később változnak majd a dolgok.
2020. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!