Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy 15 éves fiúnak 19 éves barátnője van? Esetleg van, vagy volt innen valakinek olyan kapcsolata ahol HASONLÓ volt a korkülönbség?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 02:46
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Köztünk 8 év volt, a fiú idősebb mondjuk. De azóta felnőttem már hozzá. Tudom ajánlani az ilyen kapcsolatot, sok jó származik belőle. Regeteget lehet tanulni a másiktól :).
2020. szept. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nikoletta2002 válasza:
51%

én csak ajálani tudom. nekem is volt idősebb barátom és nagyon sok dolgot mutatott tanitott!(ahogy a felettem lévő is mondja)

volt nálam fiatalabb barátom is én voltam 18 ö 15 addig addig nyagatott míg le fekudtem vele és kellemeset csalódtam mai napig össze járunk.

2020. szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
16%
Ez azt jelenti, hogy a csaj vissza van maradva szellemileg. Ja, meg ott van a pedofília is! Szóval, ez nem egészséges.
2020. szept. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy szerencsés srác :)
2020. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Egy 19 éves lánynak marha ciki egy 15 éves srác. A srácnak nyilván menő egy idősebb lány.

Én kiröhögném a csajt.

2020. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Vicces, hogy ha fordítva lenne, akkor senkit nem zavarna, pedig semmi különbség nincs egy 15-19 éves lány és egy 15-19 éves fiú között, csak valahogy minden lány minden korban azt hiszi magáról, hogy fú de érett, pedig ez nincs így, nem érnek korábban a lányok a fiúknál, max. testileg. Mindkét nemben vannak érettebbek és éretlenek ugyanolyan arányban, de valljuk be őszintén, nem az érettebbek vannak többségben.

Szerintem nincs olyan, hogy ideális korkülönbség, ez már csak egy társadalmi elvárásos hülyeség, hogy a lányokhoz idősebb srác illik, a fiúkhoz meg fiatalabb... Ideje lenne már felnőni 2020-ban! Ha nincs semmi baj egy 19 éves fiú és 15 éves lány kapcsolatával, akkor ezzel sincs, és azzal se ha egy 19 éves lány járna egy 15 éves szintén lánnyal, vagy ugyanez csak fiúkkal.

2020. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Srác mázlista és valamit nagyon jól tud csinálni. Amúgy igen fura ez a kettősség mérce az embereknél, hogy ha 15 éves fiú jár a 19 éves lánnyal az oké meg minden. Ha meg 19 éves fiú jár 15 éves lánnyal, akkor már pedo, meg hordjuk el mindennek, mert tutira átveri, meg ilyen hülyeséget. Utálom az álszent embereket.
2020. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
12%
Utolsó válaszoló. Szerintem ugyanúgy pedofil hajlamra vall, ha egy 19 éves csaj összejön egy kiskorúval. Meg valahol megállt a fejlődésben.
2020. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!