Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csókoljam meg a lányt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg a lányt? Tudom hogy bejövök neki de nem merem megtenni csak úgy. 16/f

Figyelt kérdés
Szóval van egy lányt aki tetszik és kiderült hogy én is tetszem neki de nem tom hogy csókoljam meg. Még sose csókoloztam és szeretnék segítséget kérni hogy mit mondjak előtte. Légyszi ne írjátok hogy "ne mondj semmit csak tedd meg" mert nekem nem erre van szükségem. Szeretném tényleg levenni a lábáról. Főleg lányok válaszát várom: ötleteket, esetleg első csókos történeteket de ha srác vagy és tudsz segíteni akkor azért is végtelenül hálás lennék. Köszönöm mindenkinek előre is!

2020. szept. 14. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Például ha elhínád valahova ahol tutira csak ketten lesztek? Park vagy vidd el fagyizni. Sztem először csak beszélgessetek/társalogjatok és aztán ha úgy érzed eljött az idő tedd meg oszt cső.


Sok sikert! :)

2020. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nézz a szemébe és mondjad neki, de szép a szemed, nagyon cuki az arcod vagy valami ilyesmit és ezután csokold meg tesom:)
2020. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, és csak személyes tapasztalattal tudok szolgálni, hátha segít! Szóval mi a fiúval már randizunk egy ideje, aztán amikor hazakísért a randi végén éjfél körül, a házunk előtt szokásosan megöleltük egymást. Aztán annyit láttam, hogy nem indul el hazafelé, hanem közelít felém, és bumm, megcsókolt. Semmi felesleges mellébeszélés. Mondanom sem kell, mennyire boldog lettem tőle.
2020. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg csak részegen csokoloztam szóval nem tudom. Sajnos neked tetszik, te ismered. Rastresszelsz meg mindent eltervezel előre és így tok kínos lesz. Kérdezd a napjáról, hobbijarol, dumcsizzatok és majd később smaci°¬°
2020. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyire ismered. Én hónapok óta ismertem az első barátomat, de nem találkoztunk sokat személyesen, csak chateltünk. Egyszer mondta, hogy üljek az ölébe, megtettem, ő kiegyenesedett és megtörtént. Onnantól voltunk egy pár. :) Másik barátomat nem ismertem olyan régóta, de sok időt töltöttünk együtt. Sétáltunk este, közben megfogta a kezemet, magához húzott és megcsókolt. Egyébként mindkettő nagyon gyorsan történt, nem gondolom, hogy bármelyik sokat gondolkozott a dolgon. :D
2020. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Régebben én is sokat gondolkodtam ilyeneken, mikor fiatalabb voltam. Azért nem tudod hogyan tedd meg, mert a kapcsolatotok még nem tart ott. Ennek magától kell jönnie. Nem jó siettetni, nincs értelme erőltetni. Először jussatok el odáig, hogy fogjátok egymás kezét, aztán találkozáskor puszi-ölelés. Majd hetek múlva, sok találkozás után amikor már természetesnek érzitek, akkor jöhet a csók. Lépésről-lépésre kell haladni.
2020. szept. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!