Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy csókoljam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csókoljam meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány akiért Ida vagyok és a nyarunkról nagyából romantikus könyvet lehetne írni. De az előző fiú aki bejött neki teljesen letörte az önbizalmát és jelenleg azon a véleményen vagy hogy egy bányarém aki szűz én fog meghalni. Pedig én ilyen csodát még életemben nem láttam amilyen ő. És fogalmam sincs hogy csókoljam meg. Privátbankár szívesen mesélek kicsit többet ha valaki tud segítsen légyszi

2019. júl. 31. 00:06
 1/6 A kérdező kommentje:
*Privátban akár
2019. júl. 31. 00:11
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Egyszerűen és határozottan. Ha túl gondolod béna leszel. Menj ki vele egy romantikusabb helyre, beszélgessetek majd hagyj egy kis csend időt. Bókolj neki majd hajolj oda hozzá és egyszerűen csókold meg.
2019. júl. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De van ha elszúrom és nem akar velem még csókolózni. Vagy úgy gondolja hogy csak azért teszem hogy boldog legyen, amikor megöleltem először akkor is ezt mondta pedig ez nem igaz
2019. júl. 31. 10:42
 4/6 anonim válasza:
Írj nekem bátran
2019. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó pár éve leírtuk már itt, hogyan kell ezt, de tényleg nem kell túlgondolni.

Ahogy írták, olyan körülmények között - öleld meg először, és óvatosan húzd magadhoz. Érezni fogod,hogy tetszik-e neki.

Utána csókold meg, de elsőre lehet akár az arcát is.

Aztán mosolyogj rá, és beszélgess vele, vagy csókold meg még egyszer :-)

2019. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
igazából lehe látni ha azt akarja hogy megcsókold. nyalogatja, harapdálja a száját, a te szádat nézi. persze ez nem mindig egyértelmű de elég jó jel. haggy nemi helyet hogy elhúzódjon ha nem akar megcsókolni. ne nagy franicacsókkal indits
2019. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!