Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha teszik egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha teszik egy fiú mondjam el neki vagy inkább hagyjam az egészet? Én úgy vettem észre h nem nagyon bír engem 🥺

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Akkor ne, ha nem bír!
2020. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem bir?
2020. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát mert pl írok neki h szia mizu vagy ilyesmi es válaszol rá de mar nem kérdi meg h veled meg ilyesmik. És egyébként mindig én írok rá ő soha
2020. szept. 14. 23:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak nem erdekled, vagy mas erdekli jobban. Mi ugy ertettul, hogy kifejezetten nem bir teged, de akkor nincs így.
2020. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem... 😔 köszönöm a válaszokat
2020. szept. 14. 23:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Naa ne szomorkodj. Ezek alapjan tok cuki lánynak tunsz, ha nem erdekled, akkor egy kuki fej 😁

Amugy jobb lenne ha oszinte lenne mindenki es mindenki tudna mit akar a masik, de sajnos legtobbszor maximum megalazzak az embert, főleg fiatal korban, ha ilyesmi tema van. Ha puhatolozni tudsz max tedd azt, de ezek alapjan...akit erdekelsz, az keres.

2020. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen tényleg jobb lenne ha mindenki őszinte lenne, és igen ettől félek, hogy tuti megalázna. De hát még várok hátha érdekelni fogom őt 🤷🏻‍♀️
2020. szept. 14. 23:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg személyesen, lehet nincs kedve sokat írni.

Valamint személyesen egyből látod a reakcióit, amiből sok mindenre lehet következtetni.

2020. szept. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem érdeklődik feléd, akkor sajnos nem tudsz mit csinálni.

Ismerkedj másokkal.

2020. szept. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 De La Cruse ***** válasza:

Néha el lehet ejteni egy egy mondatot, hogy milyen férfias, milyen okos, milyen erős.

A férfi szív erre olvad, de nem szabad állandóan tolakodni körülötte.

Ha neki más jobban tetszik, hát olyan az ízlése.

Nem kell ezen elszomorodni.

Lehet, hogy lesz jobb is.

Közelebbi testi kontaktus max csak pár darab jól szervezett véletlen hozzá érés.

Nem több. A többiért had dolgozzon meg ha mégis észreveszi, hogy milyen igazi vagy.

2020. szept. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!