Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerintetek? Ennek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Ennek ennyi?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatom van. A helyzet miatt nem tudunk találkozni, és ez miatt egy kicsit sok a feszültség mostanában.

A héten már esett szó arról, hogy nem szeretne annyit beszélni velem, mert nem nagyon tud mit mondani. Ma pedig arra az üzenetre ébredtem, hogy a mi kapcsolatunk igazából nem is rendes kapcsolat és nincs is sok értelme.

Már 3 éve vagyunk együtt. Nem tudom mit tegyek. Kérlek szépen Titeket segítsetek.


20L



2020. szept. 28. 01:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Telefonon, messengeres videohivason beszeljetek meg. Ott az embernek nincs ideje kamuzni fejeket vágni, és nevetni (ha hülyének néz/átver) egyből kell reagáljon. Szerintem te se tedd azt hogy teged nem erdekel lezartad. Mert tuti erdekel, es fajni fog meg kovetkezo heten is. Mindenképp szóbab és ne irasban beszeljetek ezt meg.

Amugy nem ertem mi az hogy ot zavarja hogy te nem vagy Magyarorszagon. Menjen o Szerbiaba ha neki olyan egyszeru ez. Nem csak te vagy erte, hanem o is erted, miert csak te hozz aldozatot kettotokert. Kisse erzelmileg manipulalo ez a srac. Ő hány eves?

2020. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ő is 20 éves. Igazából ez a dolog már kezdett nagyon elfajulni. Nem voltam boldog az utolsó 4-5 hónapban. Most sem vagyok az és tudom, hogy még egy darabig nem is leszek. Viszont léptem és ezt ő is elfogadta. Mint kiderült már 2 hónapja valaki másnak udvarol.
2020. szept. 28. 15:34
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen ez a pasi. Jobb is hogy vége lett akkor.
2020. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az szép. Szánalom...
2020. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
HAgyni kell, már rég mást kurogat.
2020. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy végig a 3 év alatt távkapcsolatban voltatok? Akkor viszont érthetetlen, hogy ezt mondta. Eredetileg ő is szerbiai magyar, vagy itteni? Furcsa, hogy nincs mit mondania. Ha így áll a dolog, akkor hagyjad, lehet, hogy talált itt valaki mást.(Egy apró megjegyzés: úgy magyaros, hogy emiatt, nem ez miatt.)
2020. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!