Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerintetek? Ennek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Ennek ennyi?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatom van. A helyzet miatt nem tudunk találkozni, és ez miatt egy kicsit sok a feszültség mostanában.

A héten már esett szó arról, hogy nem szeretne annyit beszélni velem, mert nem nagyon tud mit mondani. Ma pedig arra az üzenetre ébredtem, hogy a mi kapcsolatunk igazából nem is rendes kapcsolat és nincs is sok értelme.

Már 3 éve vagyunk együtt. Nem tudom mit tegyek. Kérlek szépen Titeket segítsetek.


20L



2020. szept. 28. 01:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatér megéri harcolni, ha mindketten akarjátok, de itt csak te akarod, ő sajnos már nem. Ha valaki szívből szeret, meg se fordulna a fejében ilyeneket írni. Fél évig nem tudtam a vírus miatt (se) + egyetem miatt találkozni az akkor kialakuló kapcsolatomban lévő párommal. Meg se fordult a fejünkben, hogy feladjuk ezt, mert tudtuk, hogy megtudjuk EGYÜTT oldani, hogy találkozni tudjunk (és most majdnemhogy napi szinten látom). Állandó chatelés, telefonon beszélgetéssel zajlodtak a külön töltött idők. De az, ha valaki olyat ír, hogy nincs értelme, akkor oda te "kevés" vagy, ő nem akarja már folytatni ezt.
2020. szept. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nálunk van még egy határ is, ami még az egyetem mellett nehézséget okoz. Akkor ezek szerint felesleges bármilyen további próbálkozás.
2020. szept. 28. 02:08
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt határ:) ezért se láthattuk egymást, utána költözés lett (fél év nem tali után). Önmagában a távkapcsolat amúgyis rossz, nehéz. De ha még az egyik fél így is ír, hogy nincs is értelme, én megkérdeznem erez e valamit mèg irantam?! Meg mi az hogy nem szeretne már annyit beszeleni veled?

Esélytelen, hogy ő még szerelmes. 20 éves vagy, nehéz lesz elengedned, főleg ha nagyon szereted, de hidd el lesz majd olyan aki mindent megadna érted, és eszébe nem lesz ilyet írni.

2020. szept. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szèpen köszönöm,az eddigi válaszokat.

Nagyon nehéz lesz, mivel nekem ő az első nagy szerelmem.

2020. szept. 28. 02:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt rossz látni. :/

Én ugyanúgy gondolom mint az első. Itt sajnos már úgy néz ki, hogy csak te akarod.

2020. szept. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Reggel megírtam neki, hogy akkor ennek a kapcsolatnak vége. Erre elkezdte, hogy ő nem úgy gondolta, ha 2 napig nem beszélünk abba ő belehal és igazából nem is olyan értelmetlen ez az egész, mert ő szeret és nem akarja, hogy ennek vége legyen.
2020. szept. 28. 08:11
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért gondolja értelmetlennek a kapcsolatot?
2020. szept. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mert én Szerbiában vagyok, ő megy Magyarországon. Neki nem jó az, hogy most nem tudok ott lenni a határ miatt meg az egyetemem miatt.
2020. szept. 28. 08:18
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt értem, mármint a helyzetet.

De ha szeret, akkor nem kéne értelmetlennek érezni. Vagy nem tudom. Nyilván rossz messze lenni, de gondolom nem végleg akartok így maradni.

2020. szept. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igazából már nem értem mit szeretne. Sem azt, hogy ezt hogyan gondolta. Minden esetre én lezártam. Eleget szenvedtem és sírtam miatta.
2020. szept. 28. 09:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!