Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyennek álmodsz meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek álmodsz meg egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mármint hogy mik azok a képek amikről általában álmodozol (akár azzal aki tetszik, vagy csak úgy általánosságban). pl: nekem a közös zenehallgatás, idegen nyelv beszélése egymás között, beszélgetés megosztó dolgokról...stb.


Remélem értelmesen írtam le :DD Csak kíváncsi lennék, hogy kinek mi ilyenjei vannak :DD



2020. okt. 1. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Így jobban belegondolva, eleinte még az egyszerű találkozások is nagyon jók voltak. Csak aztán idővel mindenhez hozzászokik az ember, nem fognak nagyon jó élményt jelenteni az egyszerű közös programok. Valószínűleg ezért tekintem én most az együttléteket a legnagyobb örömforrásnak, mert az még a sokadik alkalom után is ugyanolyan jó, míg mondjuk egy közös filmnézés az már a 10. alkalomnál is unalmas.
2020. okt. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
Mint Emori és Murphy a The 100-ból. :D
2020. okt. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%
Közös dohányzás és borozgatás, szerintem ez a legjobb.
2020. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%
#13 közös tüdőrákban meghalás
2020. okt. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
87%

Most lehet fura lesz, de én a szexről is sokat szoktam ábrándozni.

De nyilván én is elszoktam képzelni, hogy össze bújunk. Milyen lesz majd megint megölelni, megpuszilni. Olyan jó érzés.

2020. okt. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
67%
#14 Köszönöm az információt, hasznos kis mozdony vagy.
2020. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!